Warszawska Kolej Dojazdowa nagrodziła laureatów XXVII edycji Konkursu im. dr. inż. Marka Poncyliusza

wtorek, 23 kwietnia 2024

Warszawska Kolej Dojazdowa po raz kolejny doceniła naszych Absolwentów biorących udział w Konkursie im. dr. inż. Marka Poncyliusza na najlepszą pracę dyplomową. Wręczenie nagród przyznanych w finale Konkursu nastąpiło 18 kwietnia br. podczas wizyty delegacji z Wydziału SiMR w siedzibie WKD w Grodzisku Mazowieckim.

Dwóch studentów oraz Pan Dyrektor pozujący przed logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Od lewej: absolwenci SiMR Mateusz Krawczak i Szymon Kozłowski oraz Dyrektor WKD Hubert Królak

W imieniu Zarządu WKD nagrody wręczył Pan Hubert Królak - Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych. Wyróżnione zostały dwie prace inżynierskie:

• „Projekt oraz wykonanie prototypowego systemu automatycznego nawadniania roślin” autorstwa Pana Mateusza Krawczaka,
  • „Modelowanie adaptacyjnego dynamicznego eliminatora drgań wykorzystującego zjawisko transportu cieczy” autorstwa Pana Szymona Kozłowskiego.

Serdecznie gratulujemy naszym Absolwentom i życzymy im dalszych sukcesów!

Trzech mężczyzn i jedna kobieta siedzący na zielonej lokomotywie.

Delegacja z Wydziału SiMR miała okazję do zapoznania się ze zbiorami Izby Tradycji EKD/WKD

Strony w dziale: