Wizytówki naszych absolwentów

Drodzy Absolwenci i Absolwentki! Serdecznie zapraszamy do podzielenia się swoją historią kariery. W ramach akcji „Success stories. Absolwenci PW” przygotowujemy i prezentujemy w tym miejscu grafiki będące rodzajem wizytówek osób, które ukończyły Wydział SiMR.

Tytułowy sukces definiujemy bardzo szeroko i niekoniecznie dosłownie: między innymi jako udział w pracach badawczo-rozwojowych, prowadzenie własnego biznesu, rozpoznawalność w swojej branży, ale także zadowolenie z przebiegu kariery, osiągnięcia osobiste, czy poczucie misji w codziennej pracy.

Jak wziąć udział w tej inicjatywie?
  1. Należy przesłać informację o chęci udziału do Działu Analiz Strategicznych PW na adres elektroniczny: ewa.bichta@pw.edu.pl.
  2. Każda zgłoszona osoba otrzyma do wypełnienia formularz, który obejmuje kwestie widniejące na wizytówce (np. doświadczenie zawodowe, wspomnienia ze studiów, porady dla osób studiujących). Zostanie poproszona także o przesłanie swojego zdjęcia.
  3. Po przygotowaniu grafiki materiał zostanie skonsultowany i będzie opublikowany tylko po akceptacji absolwentki/absolwenta.
  4. Przygotowanie materiału kończy się podpisem zgód na publikację wizerunku i rozpowszechnianie materiału autoryzowanego.

Cały proces trwa zazwyczaj ok. 2 tygodni od momentu wypełnienia formularza do akceptacji materiału.

Strona projektu z galerią dotychczasowych grafik ⇒

HENRYK OLEKSIAK

⇒ Wizytówka w formacie pdf

JANUSZ BOSAKIRSKI

⇒ Wizytówka w formacie pdf

 
Grafika
Tekst dwukolumnowy ze zdjęciem portretowe w prawym górnym rogu
 
Grafika
Tekst dwukolumnowy ze zdjęciem portretowym w prawym górnym rogu

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: