XX Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich "KONIK"

wtorek, 10 października 2023

Już po raz 20. koła naukowe i organizacje studenckie z PW zaprezentują swoje projekty, badania, efekty pracy i działalności. Targi KONIK to jedyna taka okazja w roku, żeby w jednym miejscu i czasie zobaczyć, jak studenci Politechniki rozwijają swoje pasje i umiejętności poza zajęciami i poza zajęciach.

W tym roku Wydział SiMR reprezentują na targach Studenckie Koło Naukowe Mechaników Pojazdów - sekcja WUT SIMR Racing Technology, Koło Naukowe Sportów Samochodowych - sekcja Proton Dynamic oraz Koło Naukowe BekkerTeam.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na jubileuszowe targi 10 października 2023 w godz. 10:00-18:00 oraz 11 października w godz. 10:00-16:00 w Gmachu Głównym PW. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku.

Czterech studentów stojących za motocyklem

Stoisko SKNMP WUT SIMR Racing Technology (fot. BKP PW)

Stoisko targowe z trójką studentów.

Stoisko KN BekkerTeam (fot. Facebook)

W przededniu Targów członkowie KN BekkerTeam wzięli udział w Studenckiej Gali 20-lecia KONIKa, na której otrzymali dwie (!) statuetki Złotego KONIKa. Otrzymane wyróżnienia to nagrody publiczności w dwóch kategoriach: najbardziej przyjazne Koło Naukowe oraz najlepszy projekt promocyjny. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia całemu Zespołowi BekkerTeam!

​Dwie kobiety wręczają złote statuetki w sali konferencyjnej.

Członkowie KN BekkerTeam odbierają statuetki Złotego KONIKa (fot. Facebook)

Strony w dziale:

Strony w dziale: