The SiMR Tour 2023 - relacja z wyjazdu

czwartek, 23 marca 2023

Wydziałowa Rada Samorządu SiMR zorganizowała w lutym wyjazd studentów do fabryk samochodów w Europie. Zainteresowanie udziałem w wydarzeniu nazwanym "The SiMR Tour 2023" było ogromne: przy zapisach obowiązywała kolejność zgłoszeń oraz... kryterium średniej ocen! Miejsca rozeszły się w trzy minuty. Ostatecznie 56 Szczęśliwców przemierzyło Włochy, Niemcy i Czechy zwiedzając po drodze fabryki lub muzea:

• Maserati, Ferrari i Pagani w Modenie,
  • BMW w Monachium,
  • Porsche i Mercedesa w Stuttgarcie,
  • Porsche w Lipsku,
  • Volkswagena w Dreźnie,
  • Skody w Mlada Boleslav.

Zapraszamy wszystkich Studentów i Pracowników Wydziału na relację z wyjazdu. Spotkanie odbędzie się 30 marca 2023 o godz. 10:15 w sali multimedialnej. Uczestnicy The SiMR Tour 2023 podzielą się swoimi wrażeniami i pokażą zdjęcia.

W spotkaniu weźmie udział Pan Wojciech Drzewiecki z IBRM SAMAR, jeden z Mentorów w tegorocznym Programie Mentoringowym Politechniki Warszawskiej. Zachęcamy do rozmowy z Panem Drzewieckim i zadawania pytań!

Strony w dziale: