Program Mentoringowy PW

piątek, 13 stycznia 2023

Studentko, Studencie!

Wielka szansa na wsparcie Twojej zawodowej kariery jest na wyciągnięcie ręki.

Rusza piąta edycja Programu Mentoringowego Politechniki Warszawskiej. Udział w nim mogą wziąć studenci od 3 roku studiów oraz absolwenci do 12 miesięcy po ukończeniu studiów. Aplikuje się do jednego lub kilku mentorów. Są to absolwenci naszej Uczelni, którzy odnieśli sukces w swojej branży i są gotowi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, ułatwiając Twój zawodowy start.

Na stronie Biura Karier, które jest organizatorem programu, znajdziesz profile mentorów i mentorek. Każdy profil jest połączony z formularzem aplikacyjnym. Wystarczy go wypełnić, uzasadniając dlaczego chcesz współpracować z wybranym mentorem. Następny krok - decyzja o podjęciu współpracy - należy do mentora. Prawdopodobieństwo, że to właśnie Ty dołączysz do programu jest bardzo wysokie!

Program Mentoringowy to nic innego jak budowanie koleżeńskiej relacji z osobą, która zrealizowała się zawodowo, a teraz może wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem Twój start. Należy pamiętać, że mentoring ma szanse powodzenia tylko wtedy, gdy opiera się na Twojej dużej aktywności, odwadze w podejmowaniu wyzwań i wzajemnym szacunku w relacji

Daj sobie szansę i aplikuj!

Poniżej prezentujemy sylwetki czterech wybranych mentorów, związanych z szeroko rozumianą branżą motoryzacyjną, których szczególnie polecamy Waszej uwadze. Troje z nich jest absolwentami Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, jeden - absolwentem zaprzyjaźnionego Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.
 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: