Finał VII edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej z zakresu Pojazdów i Maszyn

czwartek, 13 kwietnia 2023

20 kwietnia 2023 na Wydziale SiMR odbędzie się finał Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej z zakresu Pojazdów i Maszyn.

Przebieg finału:
10.15 - Rejestracja Uczestników (hol główny)
11.00 - Otwarcie Finału Konkursu (sala 2.5)
11.15 - Pisanie testu finałowego przez Uczestników (sala 2.5)
12.15 - Przerwa (prace Komisji Konkursowej, zwiedzanie Wydziału)
13.45 - Ogłoszenie wyników, nagrodzenie Laureatów (sala 2.5)
14.30 - Zakończenie Konkursu

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich. Laureaci i Wyróżnieni Finaliści Konkursu mogą ubiegać się o przyjęcie z pominięciem procedury kwalifikacyjnej na studia I stopnia prowadzone na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, zgodnie z zasadami określonymi we właściwej Uchwale Senatu PW.

Do finału Konkursu zakwalifikowały się 73 osoby. Lista finalistów oraz pozostałe informacje o Konkursie są dostępne na stronie internetowej.

⇒ Plakat promujący finał Konkursu

Oficjalni partnerzy Konkursu