Wydział SIMR PW na Youngtimer Warsaw 2024 przy stadionie PGE Narodowy

poniedziałek, 6 Maja 2024

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, pracowników i absolwentów Wydziału do wzięcia udziału razem z jedynym wydziałem samochodowym wśród uczelni wyższych w Polsce w Rozpoczęciu Sezonu Cyklicznych Spotkań Klasycznej Motoryzacji Fundacji Youngtimer Warsaw, które odbędzie się 8 maja 2024 r. (środa) w godzinach 18:00-22:00 na Błoniach Stadionu PGE Narodowy, na parkingu od strony ul. Ryszarda Siwca i Alei Zielenieckiej.
 
Rokrocznie od 2011 r. na Błoniach PGE podczas Cyklicznych Spotkań Klasycznej Motoryzacji w ramach Youngtimer Warsaw można spotkać najbardziej wyjątkowe pojazdy. Od aut zabytkowych, poprzez małoseryjne, wyścigowe i specjalne. Jest to wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne już nie tylko na skalę Mazowsza, ale od kilku edycji na skalę ogólnopolską. Nie mogło zabraknąć Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych podczas tegorocznej edycji. Nie może także zabraknąć i Was.
 
Wydział reprezentować będą cztery pojazdy badawcze z obydwu jego instytutów: Instytutu Pojazdów i Maszyn Roboczych (IPiMR) oraz Instytutu Podstaw Budowy Maszyn (IPBM) wraz z aparaturą pomiarową. Każdemu delegowanemu pojazdowi badawczemu towarzyszyć będzie pracownik, który odpowie na wszelkie pytania zainteresowanych i będzie miał możliwość wykonania krótkiej prezentacji pojazdu i aparatury.
 
Jakie to będą samochody? Zapraszamy serdecznie do przyjazdu na zlot i przekonania się osobiście. Do zobaczenia!
 
Organizatorzy ze strony Wydziału SiMR PW
 
 

 

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: