Wydział

Aktualności

Wydziałowa uroczystość inauguracji roku akademickiego

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych mają zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników i studentów na wydziałową uroczystość inauguracji roku akademickiego 2022/2023, która odbędzie się w dniu 30 września 2022 roku w Gmachu Samochodów i Ciągników przy ul. Narbutta 84, w Audytorium im. Prof. M. Bekkera (sala 2.5, II piętro). Początek uroczystości o godz. 1400.

Została powołana Rada Patronacka Wydziału SiMR PW

W dniu 20 maja 2022 roku, podczas inauguracyjnego posiedzenia Rady Patronackiej Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, Dziekan Wydziału SiMR PW, prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz, wręczył zaproszonym gościom powołania do Rady.

Podpisanie umowy o współpracy Wydziału SiMR z M.S. Group

Prowadzenie wspólnych prac badawczo-rozwojowych, realizacja prac dyplomowych i rozpraw doktorskich, organizowanie specjalistycznych szkoleń i kursów, a także konkursów dla studentów oraz kandydatów na studia – to jedynie część obszarów współpracy ustalonych w umowie między Wydziałem Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej a firmą M.S. Group Sp. z o.o.

Dzień dziecka na Wydziale SiMR

Jak co roku, w dniu 1 czerwca na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej świętujemy Dzień Dziecka. Na tę okazję współpracująca z Zakładem Pojazdów Szynowych firma COBI przygotowała tor wyścigowy usypany z produkowanych przez siebie klocków. Zachęcamy wszystkich pracowników Politechniki Warszawskiej by wraz ze swoimi pociechami zechcieli odwiedzić Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych i pomogli nam zdemontować „samowolę budowlaną” znajdującą się na I piętrze naszego budynku.

Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych

Dziekan oraz Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zapraszają w dniu 20 maja 2022 r. na obchody Dnia Wydziału SiMR PW, które będą zorganizowane na terenie gmachu Samochodów i Ciągników przy ul. Narbutta 84 oraz przyległych obiektów.