Współpraca

Aktualności

Wystąpienia przedstawicieli Wydziału na Kongresie Nowej Mobilności

Na odbywającej się w dniach 12-14 września 2022 roku w Łodzi trzeciej edycji Kongresu Nowej Mobilności nie mogło zabraknąć przedstawicieli władz Wydziału SiMR.

Zaproszenie na jazdy testowe samochodami elektrycznymi „EV Experience”

25 czerwca 2022 r. na Torze Modlin odbędzie się impreza EV Experience, której uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania kilkudziesięciu samochodów elektrycznych.

Przemysł kolejowy napędzany innowacjami

8 czerwca 2022 r. w godz. 10:30-14:00 w sali multimedialnej Wydziału SiMR odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firm działających w przemyśle kolejowym: Faiveley Transport Polska, Siemens Mobility, Transportation Poland.

Festiwal Hipolita i Ludwiki - Święto Kolonii Wawelberga

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Hipolita i Ludwiki – Święto Kolonii Wawelberga, którego obchody odbędą się 29 maja w godzinach 14:00÷21:00 na terenie Kolonii Wawelberga przy ulicy Górczewskiej 15 w Warszawie.

Spotkanie z firmą General Electric

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, zwłaszcza tych zainteresowanych praktykami, stażami i podjęciem zatrudnienia, na spotkanie z firmą General Electric, które odbędzie się 23 maja (poniedziałek) w godzinach 14:00-16:00 w sali multimedialnej.