Studenci

Aktualności

Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej

16 listopada 2022 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbędą się Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej.

Stypendia MEiN dla studentów za znaczące osiągnięcia

Studenci wykazujący się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi mogą ubiegać się o Stypendium Ministra Edukacji i Nauki. Zachęcamy do składania wniosków!

Kursy dla studentów w ramach projektu NERW 2 PW – nabór uczestników

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów czterech ostatnich semestrów studiów I i II stopnia do udziału w bezpłatnych kursach w zakresie umiejętności informatycznych.

Program Stażowy „Energia dla Przyszłości”

Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz spółki energetyczne: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. i Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. organizują siódmą edycję Programu Stażowego „Energia dla Przyszłości”, który jest skierowany do studentów i absolwentów najlepszych polskich uczelni technicznych, wytypowanych zgodnie z rankingiem Perspektywy 2021.

Student SiMR beneficjentem programu Narodowa Reprezentacja Akademicka

Konrad Czabok, student II roku na kierunku Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych, został zakwalifikowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki do udziału w programie wsparcia procesu kształcenia wybitnych sportowców wyczynowych.