Kandydaci

Aktualności

Przedłużone zapisy na studia niestacjonarne

Do 12 września zostały przedłużone zapisy kandydatów na studia niestacjonarne I i II stopnia na wydziale SiMR na rok akademicki 2022/2023.

Sierpień pod znakiem rekrutacji na studia niestacjonarne I i II stopnia

Od 2 do 29 sierpnia br. potrwają zapisy na studia niestacjonarne I i II stopnia na Wydziale SiMR na rok akademicki 2022/2023.

Składanie dokumentów rekrutacyjnych na studia stacjonarne I stopnia

Serdecznie gratulujemy Kandydatom zakwalifikowanym na studia na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych! Zapraszamy do składania dokumentów niezbędnych do zakończenia procesu rekrutacji.

Kierunek Mechanika Pojazdów i Maszyn Roboczych na pierwszym miejscu w kraju

Z dumą informujemy, że kierunek studiów Mechanika Pojazdów i Maszyn Roboczych prowadzony na Wydziale SiMR, współtworząc wraz z trzema innymi kierunkami na wydziałach mechanicznych Politechniki Warszawskiej grupę Mechanika i Budowa Maszyn, zajął 1 miejsce w Rankingu Kierunków Studiów 2022 przeprowadzonym przez Fundację Perspektywy.

Relacja z Drzwi Otwartych na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych

28 maja 2022 r. Politechnika Warszawska otworzyła swoje drzwi dla kandydatów na studia. Wydział SiMR włączył się w organizację tego wydarzenia promując swoje kierunki studiów na stoisku w Gmachu Głównym oraz zapraszając do odwiedzania budynku przy ul. Narbutta 84.