Odwołane spotkanie opłatkowe Klubu Absolwenta

Z przykrością informuję, że ze zrozumiałych względów, spotkanie opłatkowe Klubu Absolwenta wydziału SiMR planowane na 17 grudnia zostaje odwołane.

Lista terminów spotkań w przyszłym roku pozostaje otwarta. Jak tylko uda się uzyskać informacje, kiedy możemy się spotkać, zarząd będzie o tym niezwłocznie informować.

W imieniu zarządu Klubu, życzę państwu spokojnych świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego, zdrowego Nowego Roku 2021.

Odwołane spotkanie klubowe planowane na 15 października

Z przykrością informuję, że ze względu na ogólną sytuację, najbliższe spotkanie Klubu Absolwenta Wydziału SiMR, planowane na 15 października, jest odwołane.

Odwołane spotkanie klubowe planowane na 14 maja

Z przykrością informuję, że najbliższe spotkanie klubowe, planowane na 14 maja 2020 r., zostaje odwołane z powodu przedłużającego się zamknięcia budynku.

Odwołane spotkanie Klubu Absolwenta

Decyzją zarządu Klubu i za sugestią władz Wydziału, najbliższe klubowe spotkanie, planowane na 19 marca 2020 r., zostaje odwołane z przyczyn epidemiologicznych.

Wigilijne spotkanie Klubu Absolwenta

Klub Absolwenta Wydziału SiMR PW serdecznie zaprasza na tradycyjne Wigilijne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w dniu 13 grudnia br. /czwartek/ o godzinie 17:15 w gmachu SiC w sali 2.19.

Spotkanie klubowe 10 V 2018 r.

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy!
Uprzejmie zapraszamy na spotkanie klubowe, które odbędzie się 10 maja 2018 r. (czwartek) w sali 2.19. Początek o godz. 17.00.

Spotkanie klubowe 15 marca 2018 r.

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy!
Uprzejmie zapraszamy na spotkanie klubowe, które odbędzie się 15 marca 2018 r. (czwartek) w sali 2.19. Początek o godz. 17.00.

Wigilijne spotkanie Klubu Absolwenta

Klub Absolwenta Wydziału SiMR PW serdecznie zaprasza na tradycyjne Wigilijne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w dniu 14 grudnia br. /czwartek/ o godzinie 17:15 w gmachu SiC w sali 2.19.

Spotkanie klubowe 11 V 2017 r.

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy!
Uprzejmie zapraszamy na spotkanie klubowe, które odbędzie się 11 maja 2017 r. (czwartek) w sali 2.19. Początek o godz. 17.00.

Spotkanie Wigilijne Klubu Absolwenta

Klub Absolwenta Wydziału SiMR PW serdecznie zaprasza na tradycyjne Wigilijne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w dniu 15 grudnia br. o godzinie 17:15 /czwartek/ w gmachu SiC w sali 2.19.

Spotkanie klubowe 12 V 2016 r.

12 maja 2016 r. o godz. 17.00 w sali 2.19 odbędzie się spotkanie Klubu Absolwenta. Na spotkaniu odczyt na temat technologii druku 3D wygłosi dr inż. Przemysław Siemiński. Serdecznie  zapraszamy wszystkich absolwentów i sympatyków.

Spotkanie klubowe 10 III 2016 r.

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy!
Uprzejmie zapraszamy na spotkanie Klubowe, które odbędzie się w dniu 10 marca 2016 r. (najbliższy czwartek), godz. 17.00, sala 2.19.
W trakcie spotkania kol. inż. Stefan Bądzyński wygłosi prelekcje na temat nowej walcowni w "Hucie Warszawa".
Serdecznie zapraszamy!
W imieniu Zarządu Klubu
dr inż Szymon Dowkontt

Spotkanie opłatkowe Klubu Absolwenta

Klub Absolwenta serdecznie zaprasza na Wigilijne spotkanie opłatkowe.