Wyniki pierwszego etapu XXVII Konkursu im. dr. inż. Marka Poncyliusza

poniedziałek, 5 lutego 2024

1 lutego br. w ramach pierwszego etapu Konkursu im. dra inż. Marka Poncyliusza na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych odbyła się sesja plakatowa, podczas której Uczestnicy Konkursu zaprezentowali walory swoich prac dyplomowych.

Na podstawie oceny plakatów do finału Konkursu zostali zakwalifikowani Autorzy następujących prac (lista w kolejności alfabetycznej):

Lp.

Nazwisko i imię Autora pracy

Tytuł pracy

Rodzaj pracy

Bomba Piotr

„Opracowanie technologii wytwarzania oraz badania bio-inspirowanego chwytaka wykorzystującego zjawisko solidyfikacji granulatu”

dr inż. Piotr Bartkowski

Grabska Karolina

„Zastosowanie sztucznej inteligencji do modelowania Adaptacyjnych Tłumików Uderzeniowych”

prof. dr hab. inż. Robert Zalewski

Gruca Filip

„Projekt i badania wstępne stanowiska do czyszczenia metodą ultradźwiękową”

dr hab. inż. Michał Makowski, prof. uczelni

Jurzak Konrad

„Porównanie pod kątem wytrzymałościowym ramy stalowej oraz kompozytowego monokoku gokarta elektrycznego z wykorzystaniem środowiska SolidWorks”

dr inż. Radosław Nowak

Komorowska Kamila

„Modelowanie i badania ogniw litowo – jonowych z wykorzystaniem filtrów Kalmana”

dr inż. Piotr Piórkowski, prof. uczelni

Kozłowski Szymon

„Modelowanie adaptacyjnego dynamicznego eliminatora drgań wykorzystującego zjawisko transportu cieczy”

dr inż. Bogumił Chiliński

Krawczak Mateusz

„Projekt oraz wykonanie prototypowego systemu automatycznego nawadniania roślin”

dr inż. Paweł Roszczyk

Niedzielczyk Michał

„Opracowanie i analiza układu ochrony ładunku podczas lądowania”

dr hab. inż. Lech Knap, prof. uczelni

Słomka-Rostocka Aneta

„Wyznaczanie SOC baterii z uzględnieniem wpływu temperatury na jej pojemność nominalną”

dr hab. inż. Jędrzej Mączak, prof. uczelni

Wojciechowski Konrad

„Układ akwizycji danych do pomiaru parametrów utleniacza w hybrydowym silniku rakietowym”

dr inż. Sebastian Korczak

inżynierska

Wszystkim Finalistom serdecznie gratulujemy!

Finał Konkursu im. dra inż. Marka Poncyliusza rozpocznie się 7 marca br. o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia przebiegu finału na żywo w budynku Wydziału SiMR lub poprzez transmisję on-line.

⇒ Więcej na temat Konkursu

Strony w dziale: