Drive Innovation – konkurs dla studentów

• Interesujesz się innowacjami z branży motoryzacyjnej i transportowej?
  • Nie są Ci obce zagadnienia takie jak zrównoważony rozwój, elektromobliność czy gospodarka obiegu zamkniętego?
  • Pragniesz mieć wpływ na rozwój zrównoważonego transportu?

Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie Drive Innovation!

II spotkanie „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”

Planowane jest drugie spotkanie informacyjne „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”, które będzie miało miejsce w piątek, 14.01.2022, o godz. 12:30 w trybie zdalnym. Odsyłacz do spotkania: https://vtc.ron.mil.pl/meeting/141698098?secret=7JjX20C4Zo3jgAlDINVNXw".

W poniedziałek 10 stycznia 2022 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 10 I 2022 r. (poniedziałek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

KOLEJ na Święta z SiMR-em

Wydarzenie KOLEJ na Święta z SiMR-em wpisuje się w szereg działań Wydziału SiMR odwołujących się do tradycji projektowania pojazdów szynowych na PW. Dodatkowym wątkiem kształtującym zorganizowane w dniu 5 grudnia spotkanie, było pragnienie upamiętnienia roku 2021 jako Roku Kolei.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego Roku

w imieniu wspólnoty wydziału

Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechniki Warszawskiej

Dziekan Wydziału
prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz

Konkurs stażowy dla studentów wszystkich kierunków studiów

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów wszystkich kierunków studiów do udziału w partnerskim konkursie „Masz staż”.

We wtorek 21 grudnia 2021 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 21 XII 2021 r. (wtorek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Webinarium „Podstawy prawa pracy – bezpieczne wejście na rynek pracy”

Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Mazowiecki zaprasza na poprowadzone przez Inspektorów Pracy bezpłatne webinarium „Podstawy prawa pracy – bezpieczne wejście na rynek pracy”, które odbędzie się 13 grudnia o godzinie 16:00.

Zapraszamy do sklepu Politechniki Warszawskiej

Poszukującym niestandardowych, oryginalnych i ciekawych upominków polecamy sklep Politechniki Warszawskiej: www.sklep.pw.edu.pl.

Spotkanie „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”

Serdecznie zapraszamy naszych Studentów na spotkanie „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”, które odbędzie się 14.12.2021 od godziny 10:30 w trybie on-line (platforma VTC): https://vtc.ron.mil.pl/meeting/880848954?secret=pkhuF3KlW7LGzbrWWqy02w