Lektoraty z języka angielskiego w semestrze zimowym 2022/2023

Osoba odpowiedzialna za organizację zajęć na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych: mgr Katarzyna Smarzyk, adres e-mail: katarzyna.smarzyk@pw.edu.pl.

Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej

16 listopada 2022 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbędą się Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej.

Stypendia MEiN dla studentów za znaczące osiągnięcia

Studenci wykazujący się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi mogą ubiegać się o Stypendium Ministra Edukacji i Nauki. Zachęcamy do składania wniosków!

Wystąpienia przedstawicieli Wydziału na Kongresie Nowej Mobilności

Na odbywającej się w dniach 12-14 września 2022 roku w Łodzi trzeciej edycji Kongresu Nowej Mobilności nie mogło zabraknąć przedstawicieli władz Wydziału SiMR.

Nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS

17 września 2022 roku rozpocznie się nabór na kolejną turę wyjazdów w ramach programu ATHENS, realizowaną w terminie 12-19 listopada 2022 r.

Wydziałowa uroczystość inauguracji roku akademickiego

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych mają zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników i studentów na wydziałową uroczystość inauguracji roku akademickiego 2022/2023, która odbędzie się w dniu 30 września 2022 roku w Gmachu Samochodów i Ciągników przy ul. Narbutta 84, w Audytorium im. Prof. M. Bekkera (sala 2.5, II piętro). Początek uroczystości o godz. 1400.

Przedłużone zapisy na studia niestacjonarne

Do 12 września zostały przedłużone zapisy kandydatów na studia niestacjonarne I i II stopnia na wydziale SiMR na rok akademicki 2022/2023.

Kursy dla studentów w ramach projektu NERW 2 PW – nabór uczestników

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów czterech ostatnich semestrów studiów I i II stopnia do udziału w bezpłatnych kursach w zakresie umiejętności informatycznych.

Została powołana Rada Patronacka Wydziału SiMR PW

W dniu 20 maja 2022 roku, podczas inauguracyjnego posiedzenia Rady Patronackiej Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, Dziekan Wydziału SiMR PW, prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz, wręczył zaproszonym gościom powołania do Rady.

Sierpień pod znakiem rekrutacji na studia niestacjonarne I i II stopnia

Od 2 do 29 sierpnia br. potrwają zapisy na studia niestacjonarne I i II stopnia na Wydziale SiMR na rok akademicki 2022/2023.