Student SiMR laureatem EU Changemakers na temat cyberbezpieczeństwa

Ohad Mehmood, student kierunku Mechatronics of Vehicles and Construction Machinery, reprezentował Wydział SiMR w debacie oxfordzkiej na temat cyberbezpieczeństwa, zorganizowanej przez European University College Association w ramach inicjatywy EU Changemakers.

Bezpłatna opieka medyczna – numer telefonu dla studentow

Od 04.04.2022 uruchomiony zostaje specjalny numer telefonu na potrzeby bezpłatnej opieki medycznej dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Konkurs dla studentów „Innowacje w Przemyśle EXPO KATOWICE”

Z okazji odbywających się już prawie od 40 lat Międzynarodowych Targów EXPO KATOWICE (Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, Targi EcoDom, Targi B2Energy oraz Targi Maszyn i Urządzeń) w dniach od 6 do 9 września 2022 r. organizowany jest tradycyjnie konkurs dla studentów, pod hasłem „Innowacje w Przemyśle EXPO KATOWICE”.

Lista rankingowa kandydatów do stypendium rektorskiego

Prezentujemy listę rankingową kandydatów do stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej, przyznawanego za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, wysokie wyniki sportowe lub osiągnięcia artystyczne.

Filmowa relacja z finału XXV konkursu na najlepszą pracę dyplomową

Rekrutacja do programu Erasmus+ na rok akademicki 2022/2023

Do dnia 31.03.2022 roku otwarta jest rekrutacja na wyjazd w ramach programu Erasmus Plus. Aplikacje można składać przez system USOS.

Akcja stypendialna

Studenci, którzy rozpoczęli naukę na Wydziale SiMR w semestrze letnim, czyli na studiach magisterskich stacjonarnych (dziennych) mogą do 9.03.2022 składać wnioski o stypendium socjalne oraz stypendium rektora.

Zbiórka rzeczowa dla Ukrainy

Obok uruchomionego w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej centralnego punktu zbiórki rzeczowej na rzecz ofiar wojny w Ukrainie, na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych powstał jego punkt filialny.

Wyniki XXV edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową

24 lutego 2022 r. odbyło się seminarium finałowe jubileuszowej XXV edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych.

Rekrutacja do kolejnej edycji Programu Mentoringowego

Do 7 marca przyjmowane są zgłoszenia do kolejnej edycji Programu Mentoringowego. Zapraszamy studentów od 3 roku studiów oraz absolwentów do 12 miesięcy od ukończenia nauki.