Solidarni z Ukrainą / Солідарні з Україною

Społeczność akademicka Politechniki Warszawskiej w pełni solidaryzuje się z narodem ukraińskim w tej trudnej dla naszego sąsiada chwili. Nic nie uzasadnia agresji militarnej, jaka została przeprowadzona wobec Ukrainy przez Rosję. W Europie, tak doświadczonej przez dramat II wojny światowej, która przyniosła miliony ofiar, zachowanie władz rosyjskich niesie uzasadniony niepokój o przyszłość całego kontynentu.

Seminarium finałowe jubileuszowej XXV edycji konkursu prac dyplomowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w finałowym seminarium jubileuszowej XXV edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych, które rozpocznie się 24 lutego 2022 r. o godz. 11:00.

Tryb realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze letnim

Zgodnie z komunikatem Rektora z 16 lutego 2022 r., od 23 lutego 2022 r. podstawowym trybem realizacji zajęć dydaktycznych w Politechnice Warszawskiej jest tryb stacjonarny.

Zaproszenie do udziału w „euspen Talent Programme”

Zapraszamy studentów do udziału w „euspen Talent Programme”, który w tym roku organizowany jest pod hasłem „The LEGO Challenge at CERN”.

Ankieta „Pracodawca dla inżyniera”

Stowarzyszenie Studentów BEST oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaproszają wszystkich studentów uczelni technicznych do udziału w badaniu, dzięki któremu poznamy Wasze preferencje w obszarze zatrudnienia.

Zapisy do VI edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PW

Rozpoczęły się zgłoszenia do VI edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Regulaminowy okres zgłoszeń do Konkursu to 31 I - 07 III 2022 r. Eliminacje (etap szkolny) zostaną przeprowadzone w dniu 24 marca 2022 r.

Szkoły, których uczniowie chcieliby wziąć udział w konkursie, powinny dokonać zgłoszenia z podaniem dokładnej liczby swoich uczestników oraz zadeklarować przeprowadzenie dla nich etapu szkolnego. Zgłoszenie takie powinno być dokonane za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie internetowej Wydziału SiMR PW.

Od 24 I do 22 II zajęcia dydaktyczne, egzaminy i zaliczenia w trybie zdalnym

Zgodnie z decyzją Rektora nr 7/2022 z 20 stycznia 2022 roku, od 24 stycznia do 22 lutego 2022 roku zajęcia dydaktyczne oraz egzaminy i inne zaliczenia odbywają się w trybie zdalnym.

Webinarium „Tunelove” 3

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzecim odcinku organizowanego przez firmę PORR webinarium „Tunelove”, który zostanie wyemitowany 31 I 2022 roku o godz. 10:00.

Nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS

22 stycznia 2022 roku rozpocznie się nabór na kolejną turę wyjazdów w ramach programu ATHENS, realizowaną w terminie 12-19 marca 2022 r.

Rekrutacja na studia II stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim 2021/2022

Od 11 stycznia do 4 lutego 2022 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych prowadzona jest rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2021/2022.