Drzwi Otwarte

środa, 5 kwietnia 2023

20 maja 2023 Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych otworzy swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych kierunkami studiów, zasadami rekrutacji, prowadzonymi zajęciami i badaniami naukowymi, a także życiem studenckim. Szczególnie liczymy na obecność kandydatów na studia!

Koparka, miniaturowy bolid formuły 1 i samochód osobowy w stylu kreskówkowym, obok napis "Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych PW", Drzwi Otwarte 20.05.2023

Czekamy na Was:

Wszystkie punkty programu Drzwi Otwartych w budynku Wydziału SiMR zaplanowaliśmy cyklicznie w godz. 12:00-16:00:

Zwiedzanie laboratoriów

• Laboratorium Drgań Mechanicznych
  • Laboratorium Hydrauliki i Pneumatyki
  • Laboratorium Maszyn Roboczych
  • Laboratorium Mechatroniki
  • Laboratorium Napędów Elektrycznych
  • Laboratorium Pojazdów
  • Laboratorium Silników Spalinowych
  • Laboratorium Wydruków 3D - "Farma Drukarek"
  • Pracownia Wibroakustyki
  • Warsztat Obrabiarek CNC

Wystawa pojazdów wydziałowych

Będzie można zobaczyć m.in. opracowanego na Wydziale SiMR Poloneza z pneumatycznym zawieszeniem oraz samojezdną platformę wojskową sterowaną niczym zabawka.

Prezentacje Kół Naukowych

Punkt informacyjny dla kandydatów na studia

Nie ma pytania dotyczącego rekrutacji, na które nie odpowiedziałby Przewodniczący Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. Będzie on dyżurował dla Was w godz. 12:00-15:00. Natomiast o atmosferze studiowania i licznych atrakcjach życia studenckiego dowiecie się z pierwszej ręki od naszych studentów.

Niespodzianki ;)

Uchylając rąbka tajemnicy, możecie liczyć m.in. na niecodzienne gadżety i konkurs z nagrodami.

Konkurs

Bądź Fast and SiMRous! Zrób sobie zdjęcie i zgarnij nagrodę. Szczegóły znajdziesz tu.

Grupa pięciu studentów prezentująca grafiki promujące Drzwi Otwarte - imprezę dla kandydatów na studia.

Do zobaczenia na Drzwiach Otwartych!

Relacja z ubiegłorocznych Drzwi Otwartych jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Strony w dziale: