Za nami Drzwi Otwarte 2024

niedziela, 26 Maja 2024

Fot. Paweł Szymański

W sobotę 25 maja 2024 odbyły się Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej. W Dużej Auli można było spotkać naszych studentów i pracowników, przed Gmachem Głównym prezentowały swoje osiągnięcia Koła Naukowe, zaś w budynku przy Narbutta 84 na kandydatów czekała wystawa wydziałowych pojazdów, zajęcia laboratoryjne i warsztaty.

Drzwi Otwarte były przede wszystkim okazją do spotkań z kandydatami na studia. Nasi studenci i pracownicy informowali kandydatów o kierunkach studiowania oraz zasadach i terminach ważnych w procedurach rekrutacyjnych. Opowiadali o przyjaznej atmosferze panującej na Wydziale, szerokich możliwościach zatrudnienia naszych absolwentów i o wielu innych sprawach istotnych dla podjęcia decyzji o wyborze uczelni. Dziękujemy kandydatom za wszystkie rozmowy, pytania i komentarze.

Podczas Drzwi Otwartych można było poczuć klimat studiowania biorąc udział w różnorodnych zajęciach laboratoryjnych i warsztatach, zorganizowanych przez naszych pracowników. Wierzymy, że każdy zainteresowany znalazł coś dla siebie.

Dziękujemy kandydatom na studia, ich rodzinom, znajomym i wszystkim gościom za odwiedzenie naszego Wydziału podczas Drzwi Otwartych. Trzymamy kciuki za wyniki matur i liczymy na to, że z niektórymi z Was spotkamy się ponownie już w październiku!

Poniżej została zamieszczona fotogaleria autorstwa naszego studenta Pawła Szymańskiego (Facebook, Instagram). Zachęcamy do jej obejrzenia. Być może któryś z kandydatów odnajdzie się na zdjęciach?

Strony w dziale:

Strony w dziale: