Drzwi Otwarte

niedziela, 28 kwietnia 2024

25 maja 2024 Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych otworzy swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych kierunkami studiów, zasadami rekrutacji, prowadzonymi zajęciami i badaniami naukowymi, a także życiem studenckim. Szczególnie liczymy na obecność kandydatów na studia. Przyjdź, zobacz, posłuchaj, porozmawiaj z naszymi studentami i pracownikami. Może zechcesz zostać z nami dłużej? ;)

Koparka, bolid Formuły Student oraz BMW z napisem Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych PW Drzwi Otwarte 25.05.2024

Można będzie nas odwiedzić:

W programie m.in. warsztaty, zwiedzanie laboratoriów, wystawa wydziałowych pojazdów, stoiska Kół Naukowych i punkt informacyjny dla kandydatów na studia. Więcej szczegółów opublikujemy wkrótce, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z relacją z ubiegłorocznych Drzwi Otwartych.

Czekamy na Was – uczniowie (nie tylko maturzyści), studenci, rodzice, nauczyciele... Do zobaczenia!

Strony w dziale: