Politechnika Warszawska na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym

poniedziałek, 11 marca 2024

Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska Politechniki Warszawskiej na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym, który miał miejsce 15 i 16 marca 2024 roku w godz. 9.00-16.00 w centrum wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Na zwiedzających i ich pytania będziemy czekać na naszym stoisku – wyglądającym jak Duża Aula w Gmachu Głównym PW w wersji mini. Dzięki temu każda osoba będzie mogła poczuć się, jakby była na Politechnice. O to uczucie zadba też obsada stanowiska. Jak zawsze będą to nasi studenci, wspierani przez pracowników. To ludzie, którzy znają PW jak własną kieszeń. Podzielą się wiedzą o kierunkach studiów, Wydziałach, akademikach. Wyjaśnią proces rekrutacji, opowiedzą o życiu studenckim i doradzą, co warto robić poza zajęciami, żeby wycisnąć czas studiów jak cytrynę. Oczywiście będzie można też otrzymać ulotki i politechniczne gadżety.

Zapraszamy na stanowisko nr 29!

Więcej o udziale PW w Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym ⇒

Gdzie szukasz informacji o studiach i uczelniach? Wypełnij krótką ankietę i pomóż nam być tam, gdzie jesteś Ty! ⇒

Strony w dziale: