Studia stacjonarne II stopnia rozpoczynające się od lutego 2015r

Zapisy internetowe dla Kandydatów na studia stacjonarne II stopnia oraz przyjmowanie dokumentów zostały przedłużone do 20.02.2015.

Zapisu można dokonać na stronie internetowej: http://www.zapisy.pw.edu.pl

Dokumenty przyjmowane są w Dziekanacie Wydziału SiMR.
Zasady przyjęć na studia znajdują się na stronie http://www.pw.edu.pl/Kandydaci/Studia-stacjonarne-II-stopnia2/Zasady-przyjec

Rekrutacja na studia rozpoczynające się w lutym

Akcja rekrutacyjna na studia rozpoczynające się w lutym jest prowadzona na:
Studia stacjonarne II stopnia na kierunkach Mechanika i Budowa Maszyn oraz Mechatronika.
Więcej informacji tutaj.

Rekrutacja na wybrane kierunki przedłużona do 26 września

Informujemy o przedłużeniu rekrutacji do dnia 26.09.2014r.

Kandydaci mogą nadal ubiegać się o przyjęcie na następujące kierunki i formy studiów:

Studia stacjonarne

• I stopnia na kierunku Electric and Hybrid Vehicles Engineering (studia w języku angielskim),
  • II stopnia na kierunkach Mechanika i Budowa Maszyn oraz Mechatronika.

Studia niestacjonarne

• I stopnia na kierunkach Mechanika i Budowa Maszyn oraz Mechatronika,
  • II stopnia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.

Rekrutacja na stacjonarne studia I stopnia "Electric and Hybrid Vehicles Engineering"

Informujemy o przedłużeniu rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Electric and Hybrid Vehicles Engineering (studia w j. angielskim) do dnia 26 września 2014.

Osoby ubiegające się o przyjęcie powinny zarejestrować się w systemie rekrutacyjnym na stronie: https://rekrutacja.pw.edu.pl/

Następnie dostarczyć wymagane dokumenty do dziekanatu Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

DRZWI OTWARTE w dniach 29 i 30 marca 2014

Zapraszamy wszystkich na nasz Wydział z okazji DRZWI OTWARTYCH w dniach 29 i 30 marca 2014 r. (sobota i niedziela) od godz. 12:30. Więcej o Drzwiach Otwartych w portalu PW.

Rekrutacja jesienna 2013 na Studia Doktoranckie (III stopnia)

Trwa rekrutacja na studia doktoranckie (III stopnia) na Wydziale SiMR w dyscyplinach

• mechanika
  • budowa i eksploatacja maszyn

Przedłużony termin składania dokumentów: 19 września 2013r.

Uwaga!!! Rozmowa kwalifikacyjna dla kandydatów odbędzie się dnia: 24 września 2013r., o godzinie 10.00.

Mechanika i Budowa Maszyn - zwycięstwo PW

W Rankingu Rzeczpospolitej i Wydawnictwa Perspektywy, Politechnika Warszawska zwyciężyła w rankingu kierunków w obszarze KIERUNKI TECHNICZNE w 10 na 11 kategorii.

Nasza Uczelnia okazała się najlepsza między innymi na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Na uroczystej gali 9 maja 2013 roku w siedzibie Rzeczpospolitej, gdzie ogłoszona została kolejna edycja Rankingu, w imieniu PW nagrodę w tej kategorii odebrał Prodziekan Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Zapisy na studia I stopnia

Od 7 maja do 4 lipca 2013r. trwały internetowe zapisy na studia stacjonarne I stopnia. Rejestracja kandydatów odbywała się za pomocą wspólnego dla całej PW portalu. www.zapisy.pw.edu.pl.

Ogłoszenie wyników

• pierwszej tury kwalifikacji - 10 lipca,
  • drugiej tury – 18 lipca,
  • trzeciej tury – 24 lipca.

Dziewczyny na Politechniki

25 kwietnia w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych w Warszawie, ul. Koszykowa 45 organizowany jest Dzień Otwarty dla Dziewczyn w Politechnice Warszawskiej.