Seminarium na temat zaawansowanej techniki w przemyśle motoryzacyjnym

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium zatytułowanym „Zaawansowane technologie w przemyśle motoryzacyjnym”, które odbędzie się dnia 28 listopada 2018 w godzinach 12:00-18:00 na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych przy ulicy Narbutta 84 w Warszawie.

Prelegentami seminarium będą eksperci z czołowych firm w branży motoryzacyjnej oraz przedstawiciele kół naukowych Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie jest doskonałą okazją do poznania innowacji w dynamicznie rozwijającym się sektorze motoryzacyjnym, jak również do nawiązania relacji w branży.

Równolegle na terenie gmachu wydziału będą odbywały się targi pracy branży motoryzacyjnej, obejmujące szeroko pojęty przemysł maszynowy, elektrotechniczny i mechatroniczny oraz szereg innych specjalności inżynierskich, w jakich kształci Politechnika Warszawska.

Organizatorem seminarium jest Wydziałowa Rada Studentów.

Harmonogram seminarium