Konkurs Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM - wyniki I etapu

W dniu 9 marca 2017r. przeprowadzono w szkołach I etap (półfinałowy) II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Na podstawie uzyskanych wyników Komisja Konkursowa zakwalifikowała do Finału Konkursu 48 uczestników.

Lista Finalistów II edycji Konkursu dostępna jest tutaj.

Finał Konkursu odbędzie się 6 kwietnia 2017r. w siedzibie Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW.

Konkurs jest przewidziany dla uczniów szkół średnich, zainteresowanych szeroko rozumianymi problemami współczesnej mechaniki i mechatroniki samochodowej. Podobnie jak w roku ubiegłym, Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół średnich z terenu całej Polski.
Laureaci i Wyróżnieni Finaliści Konkursu mogą ubiegać się o przyjęcie z pominięciem procedury kwalifikacyjnej na studia prowadzone na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, rozpoczynające się w roku akademickim 2017/18.