Spotkanie w sprawie programu Erasmus+

W dniu 6 marca (czwartek) o godzinie 18:00 w Sali Multimedialnej (parter) gmachu SiMR, odbędzie się spotkanie w sprawie programu Erasmus+

• Zapraszamy głównie osoby, które zgłosiły się do udziału w programie w roku akademickim 2014/15.
  • Spotkanie poświęcone będzie sprawom proceduralnym. Wyjaśnimy szczegółowo dalsze kroki postępowania.
  • Nie wykluczamy także możliwości dopisania do list osób, które jeszcze nie zdecydowały się na wyjazd lub myślą o wyjeździe w kolejnych latach.
  • Podczas spotkania zostaną także wyjaśnione zasady udziału studentów w nowym programie Erasmus+, który obejmuje zarówno wyjazdy na studia jak i na staże.
  • Wprowadzone zmiany zwiększają możliwości wyjazdów dla studentów i absolwentów.

Zapraszam

Pełnomocnik Dziekana: