Seminarium „Studia projektowo-zorientowane”

Plakat do pobrania

Dziekan i Komisja Programowa RW Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zapraszają na seminarium „Studia projektowo-zorientowane” w dniu 18.01.2016 (poniedziałek) o godz. 9.00 w sali 3.12.
.

Na seminarium zostaną przedstawione następujące referaty:

1. „Uruchomienie kierunku studiów Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW” – referujący dr inż. Piotr Piórkowski,
  2. „Uruchomienie kierunku studiów Systemy Mechatroniczne w Rolnictwie Precyzyjnym na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW” – referujący dr hab. inż. Jędrzej Mączak,
  3. „Zadania Projektowe na studiach II stopnia” – referujący prof. habil. dr. Marijonas Bogdevičius oraz doc. dr. Jonas Matijošius z Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas W Wilnie na Litwie.

Zapraszamy.