Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na wykłady

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej przygotowało dla doktorantów i studentów naszej uczelni ofertę wykładów prowadzonych w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego.

Oferta wykładów na semestr letni 2017/2018:

Wykłady podstawowe

• Zaawansowane materiały (30 godzin), prof. Małgorzata Lewandowska (PW)
  • Elementy Mechaniki Analitycznej (30 godzin), prof. Piotr Przybyłowicz (PW)

Wykłady specjalne

• Podstawy statystyki z pakietem R (15 godzin), dr hab. inż. Anna Dembińska (PW)
  • Konstrukcja uogólnionych modeli liniowych z pakietem R (15 godzin), dr hab. inż. Anna Dembińska (PW)
  • Poznawanie Wszechświata (15 godzin), prof. Marek Demiański (UW)
  • Wybrane zagadnienia geometrii fraktalnej (15 godzin), dr hab. Bogusława Karpińska (PW)
  • Zwykłe umiejętności psychologiczne czyniące życie niezwykłym (15 godzin), dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu)
  • Laboratorium doskonalenia kompetencji interpersonalnych - grupa I (15 godzin), dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu)
  • Laboratorium doskonalenia kompetencji interpersonalnych - grupa II (15 godzin), dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu)

Zapisy prowadzone są na od 12 do 18 lutego 2018 r. na stronie internetowej Centrum Studiów Zaawansowanych.