Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

W dniach 24 i 25 października br. Gmach Główny naszej uczelni będzie widownią XV edycji Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich Politechniki Warszawskiej KONIK. Wśród kół naukowych, które zaprezentują się na targach, jest również Koło Naukowe Sportów Samochodowych z naszego wydziału.

W trakcie dwudniowych targów zaprezentuje się niemal 70 kół i organizacji studenckich, wśród których znajdą się m.in. pasjonaci lotnictwa, spece od tworzenia gier, twórcy mechanicznej protezy dłoni, zespół zajmujący się projektowaniem samochodów wyścigowych, a także radiowcy, podróżnicy i żeglarze. Organizatorem jest Rada Kół Naukowych PW we współpracy ze Stowarzyszeniem Studentów PW.

Szczegółowe informacje oraz listy uczestników dostępne są na stronie internetowej PW oraz na stronie Targów KONIK.