Rekrutacja do programu stażowego „Energia dla Przyszłości”

Studenci jednego z dwóch ostatnich semestrów studiów magisterskich oraz absolwenci takich studiów na wybranych wydziałach uczelni technicznych, w tym na wydziale SiMR, mogą ubiegać się o udział w IV edycji programu stażowego „Energia dla Przyszłości”, przygotowującego do pracy w sektorze energetycznym.

Program ten organizowany jest przez Ministerstwo Energii wspólnie z następującymi podmiotami z branży energetycznej: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Zakwalifikowani uczestnicy mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 3600 zł brutto miesięcznie.

Rekrutacja potrwa do 15 maja 2019 r., a rozstrzygnięcie postępowania kwalifikacyjnego nastąpi w lipcu 2019 r.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz aplikacyjny dostępne są na stronie organizatora.