Legia Akademicka zaprasza studentki i studentów

Legia Akademicka to program skierowany do wszystkich studentek i studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego oraz drugiego stopnia. To miejsce dla osób chcących ukształtować swój charakter i wyrobić pewność siebie, szczególnie w sytuacjach kryzysowych.

Studenci Politechniki Warszawskiej mogą wziąć udział w naborze na moduł podstawowy i moduł podoficerski.

Udział w programie polega na odbyciu ochotniczego przeszkolenia wojskowego obejmującego część teoretyczną i praktyczną. Do udziału w nim może dobrowolnie zgłosić się każdy student naszej uczelni.

Więcej informacji o tegorocznej edycji programu Legia Akademicka dla studentek i studentów Politechniki Warszawskiej »

Zgłoszenia do tegorocznej edycji należy przesłać do 26 lutego 2021 r. na adres legiaakademicka@pw.edu.pl:

1. skan wypełnionego i podpisanego wniosku o przystąpienie do programu (do pobrania tutaj),
  2. skan podpisanej klauzuli informacyjnej dla studentów (do pobrania tutaj).

O programie Legia Akademicka »