Inżynierskie Targi Pracy na platformie wirtualnej

W dniach 30-31 marca w przestrzeni wirtualnej będzie miała miejsce 27. edycja Inżynierskich Targów Pracy, będących okazją między innymi do spotkania z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

Wydarzenie zorganizowała grupa studentów ze Stowarzyszenia Best Warsaw.

Zaplanowany jest udział 61 firm z różnych branż, nie tylko z branży technicznej. Na specjalnie przygotowanej platformie studenci oraz absolwenci będą mogli poznać oferty pracy, praktyk oraz staży w m.in. P&G, Orange, Olx, Mars, Devapo, PGNiG, T-mobile, Trumpf i wielu innych.
W programie przewidziane są również warsztaty pozwalające opanować nowe umiejętności praktyczne, konsultacje CV i listu motywacyjnego, a także możliwość porozmawiania z doradcą zawodowym. Organizatorem targów jest Stowarzyszenie Studentów BEST.

Więcej informacji na stronie PW »