Biuro Karier PW zaprasza na wirtualne warsztaty na temat rozmowy kwalifikacyjnej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów naszej uczelni na wirtualne warsztaty szkoleniowe poświęcone rozmowie kwalifikacyjnej, które zostaną przeprowadzone 2 grudnia 2020 (środa), w godz. 16:30-18:00.

To szkolenie jest dedykowane dla tych wszystkich, którzy zastanawiają się jak dobrze zaprezentować się przed pracodawcą i dostać dobrą pracę.

Spotkanie będzie okazją, by dowiedzieć się między innymi:

• Jak określić swoje cele w poszukiwaniu pracy?
  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?
  • Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu CV?
  • Jak odpowiadać na trudne pytania?
  • Czym jest etykieta rozmowy kwalifikacyjnej?
  • Na co zwracają uwagę osoby podejmujące decyzyjne?
  • Jak będą wyglądały rozmowy kwalifikacyjne w ciągu następnych pięciu lat i jaki udział będzie brała w nich sztuczna inteligencja?

Uczestnictwo w warsztatach za pośrednictwem MS Teams. Odsyłacze do spotkania zostaną wysłane do osób zapisanych w dniu wydarzenia. Zapisy przyjmowane będą do 30.11.2020, do godz. 16:00.

Szczegółowe informacje i zapisy »