Druga tura Drzwi Otwartych

1 lipca 2020 r. zapraszamy na drugą turę akcji „Drzwi Otwarte na Politechnice Warszawskiej”. Choć termin ten zbiega się z rozpoczęciem zapisów na studia, tematyka wirtualnych spotkań nie ograniczy się do spraw rekrutacyjnych, ale obejmować będzie także zagadnienia związane ze studiowaniem i życiem studenckim.

Tego dnia, w godzinach 16:30-17:30 zapraszamy na wirtualne odwiedziny naszego wydziału »

Szczegółowy program Drzwi Otwartych na wydziale SiMR:

16:30 – Wstęp, przywitanie kandydatów przez prodziekana ds. studenckich dr hab. inż. Roberta Zalewskiego, prof. PW

16:40 – Film promocyjny, informacje na temat studiowania na wydziale SiMR

17:00 – Prezentacje kół naukowych

17:20 – Wystąpienie przewodniczącego Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej wydziału SiMR, dr. inż. Damiana Markuszewskiego

17:25 – Zakończenie, podsumowanie (możliwość zadawania pytań dostępna na czacie przez cały czas trwania spotkania)

Informacje o drugiej turze akcji „Drzwi Otwarte na PW” »