Przedłużone zapisy na kierunek „Inżynieria mechaniczna”!

Wykładowca wyjaśniający grupie studentów budowę amortyzatora samochodowego.

Do 11 września 2023 zostały przedłużone zapisy na kierunek „Inżynieria mechaniczna” na studiach niestacjonarnych I stopnia. To już naprawdę ostatni dzwonek, żeby zostać studentem Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Zapisy odbywają się online przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK).

Studia niestacjonarne są elastyczną formą kształcenia dostosowaną do potrzeb i możliwości osób czynnych zawodowo. Wymagają mniejszej czasowo obecności na uczelni niż studia stacjonarne, przy zachowaniu równoważności wykształcenia i dyplomów. Studia niestacjonarne są płatne. Wysokość opłaty semestralnej ustala Rektor Politechniki Warszawskiej.

Wydział SiMR prowadzi studia niestacjonarne pierwszego stopnia w formie zjazdów trwających od piątku do niedzieli, osiem razy w semestrze. Kalendarz zjazdów w roku akademickim 2023/2024 jest dostępny na stronie internetowej.

Jednocześnie przypominamy, że 1 września 2023 zostaną opublikowane wyniki drugiej tury rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia. Trzymamy kciuki za wszystkich przyszłych SiMR-owców!


Source URL: http://www.simr.pw.edu.pl/aktualnosc/wydzial-kandydaci/1645-przedluzone-zapisy-na-kierunek-inzynieria-mechaniczna