Targi pracy branży motoryzacyjnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Targach Pracy Branży Automotive, które odbędą się dnia 28 listopada 2018 w godzinach 12:00-18:00 na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych przy ulicy Narbutta 84 w Warszawie.

Przyjdź, zapoznaj się z branżą motoryzacyjną i porozmawiaj z firmami poszukującymi młodych, ambitnych inżynierów takich jak TY!

 

Co dla was przygotowaliśmy?

 

SEMINARIUM

Seria wykładów w dziedzinie zaawansowanej techniki w przemyśle motoryzacyjnym, poprowadzonych przez ekspertów naszych wystawców, dająca możliwość zapoznania się z obecnymi zagadnieniami technicznymi w branży a także poznania celów, nad którymi obecnie skupiają się najwięksi gracze na rynku motoryzacyjnym.

 

LATAJĄCY STOLIK Biura Karier PW

Dobrze napisane CV to milowy krok na drodze do znalezienia dobrej pracy. Jeśli nie wiesz jak je napisać, masz wątpliwości lub po prostu chcesz się dowiedzieć, czy Twój list motywacyjny lub CV jest dobre, zajrzyj na stoisko Biura Karier w trakcie naszych targów.

 

STOISKA FIRM

Przez cały dzień będzie możliwość odwiedzenia stoisk firm biorących udział w naszych targach, porozmawiania z jej przedstawicielami, a nawet przeprowadzenia wstępnych aplikacji na praktyki, staże czy do stałej pracy.

 

STOISKA KÓŁ NAUKOWYCH

Jeśli nie jesteś jeszcze na etapie szukania pracy, nic straconego. W trakcie targów będzie można spotkać również koła naukowe działające na PW. Dowiesz się jak wygląda organizacja naukowych projektów studenckich, a także jak wygląda współpraca i jak postrzegane są Koła Naukowe przez pracodawców.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Więcej informacji

Plakat do pobrania