Badania i nauka

Aktualności

Obrony rozpraw doktorskich we wrześniu

W dniu 2 IX 2019 r. o godz. 11:00 mgr inż. Izabela Samson-Bręk przystąpi do publicznej obrony rozprawy doktorskiej zatytułowanej „Ocena ekologicznych skutków zastosowania biogazu do zasilania stacjonarnego silnika spalinowego”.

W dniu 3 IX 2019 r. o godz. 11:00 mgr inż. Grzegorz Moneta przystąpi do publicznej obrony rozprawy doktorskiej zatytułowanej „Optymalizacja tłumienia drgań łopatek turbiny”.

W dniu 13 IX 2019 r. o godz. 11:00 mgr inż. Paweł Kruczyński przystąpi do publicznej obrony rozprawy doktorskiej zatytułowanej „Wpływ ozonu na proces spalania emulsji paliwowo-wodnej w silniku o zapłonie samoczynnym”.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Radosława Nowaka

W dniu 27 VI 2019 r. o godz. 13:30 w sali 3.12 w budynku wydziału SiMR odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Radosława Nowaka, zatytułowanej „Piezoelektryczne układy hybrydowe w pozyskiwaniu energii elektrycznej z drgań mechanicznych”.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Adama Zawadzkiego

W dniu 30 V 2019 r. o godz. 11:00 w sali 3.12 w budynku wydziału SiMR odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Adama Zawadzkiego, zatytułowanej „Analiza i modelowanie energooszczędnych rozwiązań egzoszkieletów”.

Seminarium „SIMULIA Optimization Day”

Instytut Podstaw Budowy Maszyn Politechniki Warszawskiej wraz z firmą BUDSOFT Sp. z o.o. zapraszają na seminarium „SIMULIA Optimization Day”, które odbędzie się 27 maja 2019 r. w godz. 9-14 w audytorium im. prof. Zbigniewa Osińskiego, na parterze gmachu wydziału SiMR.

Konkurs na projekt lub budowę pojazdu osobowego zasilanego elektrycznie

Burmistrz Miasta Ząbki zaprasza do udziału w konkursie na projekt lub budowę pojazdu osobowego zasilanego elektrycznie. Konkurs podzielony jest na następujące kategorie:
•  projekt nowatorskiego pojazdu osobowego zasilanego elektrycznie,
•  konstrukcja pojazdu osobowego zasilanego elektrycznie,
•  przebudowa seryjnego pojazdu osobowego przystosowująca do napędu elektrycznego.