Sondaż studencki na temat akademików

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji sondażu #powiedzPW, która tym razem ma na celu zebranie waszych opinii i doświadczeń dotyczących domów studenckich.

Zapisy do IV edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM

Rozpoczęły się zgłoszenia do IV edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Regulaminowy okres zgłoszeń do Konkursu to 28 I - 28 II 2019 r. Eliminacje (etap szkolny) zostaną przeprowadzone w dniu 20 marca 2019 r.

Szkoły, których uczniowie chcieliby wziąć udział w konkursie, powinny dokonać zgłoszenia z podaniem dokładnej liczby swoich uczestników oraz zadeklarować przeprowadzenie dla nich etapu szkolnego. Zgłoszenie takie powinno być dokonane za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie internetowej wydziału SiMR PW.

CVIII koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Rektor Politechniki Warszawskiej wraz z Samorządem Studentów PW zapraszają w poniedziałek, 28 stycznia 2019 r., na CVIII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Będzie to spektakl muzyczny zatytułowany „U...RODZINY”.

Bezpłatne kursy do egzaminów z języka angielskiego CAE / IELTS ACADEMIC

Studium Języków Obcych PW zaprasza studentów do udziału w cyklicznie powtarzanych bezpłatnych kursach przygotowujących do uzyskania renomowanego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego: CAE lub IELTS ACADEMIC. Zapisy na kurs trwający od 26 lutego 2019 do 12 czerwca 2019 roku rozpoczęły się 21 stycznia i będą prowadzone do 14 lutego 2019 roku.

Zmarł prof. dr hab. inż. Gustaw Tyro

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 5.01.2019 r. odszedł od nas w wieku 91 lat prof. dr hab. inż. Gustaw Tyro, wieloletni pracownik i dyrektor Instytutu Maszyn Roboczych Ciężkich Politechniki Warszawskiej, dziekan wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, doskonały wykładowca w Zakładzie Maszyn Budowlanych, wybitny specjalista w zakresie mechaniki urabiania gruntów oraz autor cenionych podręczników i monografii dotyczących maszyn roboczych.

Odwołane konsultacje prodziekana ds. nauczania w dniu 16 stycznia 2019 r.

W dniu 16 stycznia 2019 r. konsultacje prodziekana ds. nauczania doc. dr inż. Andrzeja Wąsiewskiego są odwołane.

Seminarium „Logistyka jako modelowy mix narzędzi zarządzania operacyjnego”

Wydział Zarządzania wraz z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają w dniu 15 stycznia br. (wtorek) w godz. 15:00 – 17:00, do sali 4.01 w budynku CZIiTT przy ul. Rektorskiej 4 na seminarium naukowe, w ramach którego dr hab. Maciej Stajniak, prof. WSL z Wyższej Szkoły Logistyki wygłosi wykład zatytułowany „Logistyka jako modelowy mix narzędzi zarządzania operacyjnego”.

Koncert kolęd i pastorałek Zespołu Pieśni i Tańca PW

Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, którego hasłem przewodnim będzie „Wigilia w Polskiej Tradycji”.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz Szczęśliwego Nowego Roku

życzy

w imieniu wspólnoty wydziału

Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechniki Warszawskiej

Dziekan Wydziału
prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski

W środę 2 stycznia 2019 r. zajęcia wg planu poniedziałkowego

Przypominamy, że w środę 2 I 2019 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w poniedziałki.