Test kwalifikacyjny z języka obcego dla II semestru studiów stacjonarnych

Studium języków obcych informuje o obowiązkowym teście diagnostycznym z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski) dla studentów II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR, który należy wykonać w dniach 10-19 maja br.

Drzwi Otwarte na wydziale SiMR

W dniach 6 i 7 kwietnia w godzinach 12:30 – 14:00 zapraszamy do odwiedzenia naszego wydziału w ramach Drzwi Otwartych na Politechnice Warszawskiej.

Seminarium wydziałowe „Strategia rozwoju wydziału SiMR”

W dniu 3 kwietnia br. (środa) o godz. 11.00 w sali multimedialnej odbędzie się seminarium wydziałowe na temat strategii rozwoju naszego wydziału, na które serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników.

Zaproszenie pracowników na spotkanie ws. wyboru Społecznego Inspektora Pracy

NSZZ „Solidarność” i ZNP zapraszają pracowników wydziału SiMR na zebranie poświęcone wyborom Społecznego Inspektora Pracy.

Koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli” w ramach Dni Kultury PW

W sobotę, 23 marca 2019 r., zapraszamy na CIX koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. W programie Pasja według św. Mateusza Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Dariusza Zimnickiego oraz Kammerchor Musica Viva z Hamburga.

Inżynierskie Targi Pracy

W dniach 12-13 marca w dużej auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbędą się Inżynierskie Targi Pracy, będące okazją do spotkania się z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

Turniej robotów mobilnych ROBOMATICON

W sobotę 9 marca 2019 r. w godzinach 8:00 – 19:00 w auli Gmachu Głównego miłośnicy robotów mobilnych spotkają się podczas IX edycji turnieju Robomaticon. W programie liczne konkurencje szybkościowe, siłowe, zręcznościowe i techniczne, w których twórcy robotów będą weryfikować swoje rozwiązania.

Finał konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR

W dniu 24 stycznia 2019 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się finałowy etap XXII edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną w minionym roku akademickim. Tradycyjnie konkurs objął swoim patronatem JM Rektor Politechniki Warszawskiej. Tegorocznym laureatem został mgr inż. Kamil Biegański.

Wyniki głosowania na projekty zakwalifikowane do budżetu partycypacyjnego PW

Znane są już wyniki głosowania na projekty zakwalifikowane do budżetu partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej. Spośród 10 zakwalifikowanych, zrealizowane zostaną 2 propozycje, który uzyskały najwięcej głosów.

Spotkanie dotyczące programu „Legia Akademicka”

W dniu 27 lutego 2019 r. (środa) zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych programem „Legia Akademicka” na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Ministerstwa Obrony Narodowej. Spotkanie zaplanowane jest na godziny 13:00-15:00 w sali 4.05 w gmachu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) przy ulicy Rektorskiej 4.