Zaproszenie pracowników na spotkanie ws. wyboru rzecznika zaufania

NSZZ „Solidarność” i ZNP zapraszają pracowników wydziału SiMR na zebranie poświęcone wyborom rzecznika zaufania na naszym wydziale, zaplanowane na 13 maja 2019 r. w godzinach 9:30 – 10:30 w sali 1.11A.

Dzień Wydziału SiMR i godziny dziekańskie 10 maja 2019 r.

W dniu 10 maja (piątek) przypada Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych. W związku z jego obchodami, w dniu tym od godz. 13 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się w tym czasie wykładów na studiach stacjonarnych.

We wtorek 30 kwietnia 2019 r. zajęcia wg planu piątkowego

We wtorek 30 IV 2019 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Przerwa wielkanocna

W dniach 18-23 IV przerwa w zajęciach dydaktycznych z okazji Świąt Wielkanocnych.

Kurs „Certificate in Business for Engineers” dla studentów

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej organizuje kurs dla studentów „Certificate in Business for Engineers”, ukierunkowany na podniesienie kompetencji – zarówno twardych, jak i miękkich (językowych, komunikacyjnych, analitycznych oraz w zakresie przedsiębiorczości), niezbędnych już na starcie aktywności zawodowej.

W środę 17 kwietnia 2019 r. zajęcia wg planu piątkowego

W środę 17 IV 2019 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Finał IV edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej

W dniu 11 kwietnia 2019 r. w siedzibie Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbył się Finał IV edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Do Finału Konkursu zakwalifikowano, na podstawie etapu półfinałowego, 28 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Godziny dziekańskie w dniu 16 IV 2019 r.

W związku z przedświątecznym spotkaniem wielkanocnym studentów wydziału SiMR, w dniu 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) od godz. 12:00 do godz. 14:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie wykładów.

Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”

Zapraszamy na Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”, który będzie zorganizowany 14 kwietnia 2019 r. w godzinach 12:00-17:00 na Stadionie Syrenki Politechniki Warszawskiej, przy ul. Batorego 10a.

Otwarcie Sezonu Motocykli Zabytkowych

Zapraszamy na Warszawskie Otwarcie Sezonu Motocykli Zabytkowych, organizowane w dniu 13 kwietnia 2019 r. na terenie parkingu wydziału SiMR.