Skrócone godziny pracy administracji wydziału SiMR

W związku z wprowadzeniem skróconego czasu pracy z powodu upałów, w dniach 11-14 oraz 25-26 czerwca 2019 r. administracja wydziału SiMR pracuje w trybie sześciogodzinnym.

Szkolenia dla nauczycieli akademickich w ramach projektu NERW2 PW

W dniach 5-19 VI br. prowadzone będą zapisy na realizowane w ramach projektu rozwojowego NERW2 PW szkolenia w zakresie szeroko rozumianej inżynierii maszyn i pojazdów, przeznaczone dla nauczycieli akademickich na wydziale SiMR.

CX koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Rektor Politechniki Warszawskiej wraz z Samorządem Studentów PW zapraszają we wtorek, 4 czerwca br. o godzinie 19:00, na CX koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Widowisko, którego reżyserem i scenarzystą jest Jarosław Wojciechowski, będzie zatytułowane „Poszedł Jarek na jarmarek”.

Wykład otwarty „Układnice magazynowe – zagadnienia konstrukcyjne”

Zapraszamy na wykład otwarty „Układnice magazynowe – zagadnienia konstrukcyjne”, który zostanie poprowadzony w poniedziałek, 27 V 2019 r., w sali multimadialnej w godz. 14:15 – 16:00 przez przedstawicieli firmy Baumalog: Marcina Kozłowskiego i Marcina Goszczyńskiego.

Sukcesy wyścigowe zespołu WUT SiMRacing

Podczas majówki zespół studentów działającego przy naszym wydziale koła naukowego WUT SiMRacing dwukrotnie miał okazję przetestować skonstruowany przez siebie motocykl wyścigowy w rozgrywanych na pełnowymiarowym torze profesjonalnych zawodach.

„Noc muzeów” na Politechnice Warszawskiej

W tym roku Politechnika Warszawska po raz trzeci weźmie udział w jednej z najpopularniejszych ogólnopolskich akcji kulturalnych – „Nocy muzeów”. Zapraszamy do spędzenia sobotniego wieczoru 18 maja w zakamarkach naszej Uczelni. Na uczestników czekają atrakcje, które uczynią go niezapomnianym. Udział jest oczywiście darmowy.

W poniedziałek 20 maja 2019 r. zajęcia wg planu czwartkowego

W poniedziałek 20 V 2019 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w czwartki.

Nowy rzecznik zaufania na wydziale SiMR

Na zebraniu w dniu 13 maja 2019 r. rzecznikiem zaufania na wydziale SiMR została wybrana mgr Monika Wiczuk.

Rekrutacja do programu stażowego „Energia dla Przyszłości”

Studenci jednego z dwóch ostatnich semestrów studiów magisterskich oraz absolwenci takich studiów na wybranych wydziałach uczelni technicznych, w tym na wydziale SiMR, mogą ubiegać się o udział w IV edycji programu stażowego „Energia dla Przyszłości”, przygotowującego do pracy w sektorze energetycznym.

Reprezentacja wydziału SiMR na 23. Pikniku Naukowym

Na tegorocznej, 23. edycji Pikniku Naukowego organizowanego przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik, nie zabraknie kół naukowych i przedstawicieli Politechniki Warszawskiej, w tym wydziału SiMR, który reprezentowany będzie na stoisku A32 przez zespół WUT SiMRacing Team Politechnika Warszawska SiMR.