W środę 17 kwietnia 2019 r. zajęcia wg planu piątkowego

W środę 17 IV 2019 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Finał IV edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej

W dniu 11 kwietnia 2019 r. w siedzibie Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbył się Finał IV edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Do Finału Konkursu zakwalifikowano, na podstawie etapu półfinałowego, 28 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Godziny dziekańskie w dniu 16 IV 2019 r.

W związku z przedświątecznym spotkaniem wielkanocnym studentów wydziału SiMR, w dniu 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) od godz. 12:00 do godz. 14:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie wykładów.

Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”

Zapraszamy na Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”, który będzie zorganizowany 14 kwietnia 2019 r. w godzinach 12:00-17:00 na Stadionie Syrenki Politechniki Warszawskiej, przy ul. Batorego 10a.

Otwarcie Sezonu Motocykli Zabytkowych

Zapraszamy na Warszawskie Otwarcie Sezonu Motocykli Zabytkowych, organizowane w dniu 13 kwietnia 2019 r. na terenie parkingu wydziału SiMR.

Test kwalifikacyjny z języka obcego dla II semestru studiów stacjonarnych

Studium języków obcych informuje o obowiązkowym teście diagnostycznym z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski) dla studentów II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR, który należy wykonać w dniach 10-19 maja br.

Drzwi Otwarte na wydziale SiMR

W dniach 6 i 7 kwietnia w godzinach 12:30 – 14:00 zapraszamy do odwiedzenia naszego wydziału w ramach Drzwi Otwartych na Politechnice Warszawskiej.

Seminarium wydziałowe „Strategia rozwoju wydziału SiMR”

W dniu 3 kwietnia br. (środa) o godz. 11.00 w sali multimedialnej odbędzie się seminarium wydziałowe na temat strategii rozwoju naszego wydziału, na które serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników.

Zaproszenie pracowników na spotkanie ws. wyboru Społecznego Inspektora Pracy

NSZZ „Solidarność” i ZNP zapraszają pracowników wydziału SiMR na zebranie poświęcone wyborom Społecznego Inspektora Pracy.

Koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli” w ramach Dni Kultury PW

W sobotę, 23 marca 2019 r., zapraszamy na CIX koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. W programie Pasja według św. Mateusza Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Dariusza Zimnickiego oraz Kammerchor Musica Viva z Hamburga.