Sondaż studencki #PowiedzPW – sklep internetowy PW

Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w pierwszym sondażu #PowiedzPW, który dotyczy sklepu internetowego PW. Dzięki niemu w szybki sposób poznamy opinie na tematy związane z organizacją sklepu oraz jego rozwojem.

Obchody Święta Politechniki Warszawskiej

15 listopada to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu Politechniki Warszawskiej – tego dnia w 1915 roku zainaugurowano rok akademicki, w którym po raz pierwszy w historii uczelni zajęcia odbywały się całkowicie w języku polskim. Dzień ten został ustanowiony świętem naszej uczelni. Z tej okazji cała społeczność akademicka przygotowuje wiele różnorodnych wydarzeń.

15 XI wolne godziny od zajęć dydaktycznych

W związku z przydającym 15 XI świętem Politechniki Warszawskiej, rektor naszej uczelni ustanowił w tym dniu godziny wolne od zajęć dydaktycznych, począwszy od godz. 11.

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

W dniach 18 i 19 października Gmach Główny naszej uczelni będzie widownią XIV Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich Politechniki Warszawskiej KONIK. Wśród kół naukowych, które zaprezentują się na targach, jest również Koło Naukowe Hybryda z naszego wydziału.

Tegoroczne wyniki monitoringu karier zawodowych absolwentów PW

Zapraszamy do zapoznania się z publikowaną przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej prezentacją wyników badania losów absolwentów naszej uczelni, w tym także naszego wydziału.

Stypendia dla studentów i doktorantów

Studenci Politechniki Warszawskiej mogą ubiegać się o różnorodne stypendia, między innymi socjalne, a także za wysokie wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe. Pomoc materialna przysługuje również osobom niepełnosprawnym.

Forum Dialogu Nauka-Biznes

W dniach 9-11 października na terenach Gmachu Głównego oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się I Forum Dialogu Nauka-Biznes. Oprócz Rektora PW wezmą w nim udział przedstawiciele władz państwowych, administracji publicznej, organizacji naukowych oraz innych uczelni, a także środowiska biznesu. Całości będzie towarzyszyć wystawa wynalazków.

Dzień motocykla na wydziale SiMR

Jesteś miłośnikiem dwóch kółek? Chcesz zakończyć sezon motocyklowy w dobrym stylu? Cenisz sobie bezpieczeństwo i chciałbyś poprawić swoje umiejętności jazdy? Serdecznie zapraszamy na Motor Day na wydziale SiMR w dniu 11 października 2017.

XIX edycja konkursu o nagrodę Fiat Chrysler Automobiles

Do 30 września 2017 r. przyjmowane są zgłoszenia w ramach XIX edycji konkursu o NAGRODĘ FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES (FCA), promującego obronione w PW w roku akademickim 2016/2017 wybitne prace magisterskie oraz rozprawy doktorskie, poświęcone szeroko rozumianej tematyce motoryzacyjnej.

Rektor PW zachęca do przyłączenia się do akcji BohaterON

Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. Jan Szmidt, zachęca do przyłączenia się do akcji BohaterON. - Ta wielka, bohaterska walka miała miejsce również na terenie Politechniki Warszawskiej, gdzie Batalion "Golski" toczył ciężkie boje z przeważającymi siłami wroga - mówi prof. Jan Szmidt. - Ludzie, którzy walczyli w Powstaniu ponieśli ogromną ofiarę. Ci, którzy są jeszcze wśród nas, powinni być przez nas zauważani, powinniśmy im dziękować. Pamiętajmy o nich!