Zmarł dr inż. Bohdan Wagner

W dniu 17 maja 2020 r., po ciężkiej chorobie, w wieku 75 lat zmarł dr inż. Bohdan Wagner – w latach 70-tych ubiegłego wieku – adiunkt, pracownik naukowy w Instytucie Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Ceniony i lubiany przez studentów nauczyciel akademicki.

Wirtualne Drzwi Otwarte na wydziale SiMR

W dniu 23 maja w godzinach 13:00 – 14:00 zapraszamy do wirtualnego odwiedzenia naszego wydziału w ramach prowadzonej w dniach 22-24 maja akcji „Drzwi Otwarte na Politechnice Warszawskiej”.

Biuro Karier PW zaprasza na zdalne szkolenie na temat działalności gospodarczej

Biuro Karier PW zaprasza w dniu 22 maja 2020 r. (piątek), w godz. 12:15-15:45 na zdalne szkolenie „Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej”.

Komunikat o możliwości naruszenia ochrony danych osobowych

Akcja kwaterunkowa na rok akademicki 2020/2021

1 maja br. rozpoczęła się akcja kwaterunkowa na rok akademicki 2020/2021 dla obecnych studentów i doktorantów PW.

We wtorek 12 V 2020 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 12 V 2020 r. (wtorek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

W środę 29 IV 2020 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 29 IV 2020 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Zagłosuj na nasz lokalny projekt zakwalifikowany do Budżetu Partycypacyjnego PW

Jeszcze do 27 kwietnia 2020 roku można głosować na projekty w ramach tegorocznego Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej. Wśród 17 pozycji zakwalifikowanych do tego etapu jest wiata rowerowa przed gmachem Samochodów i Ciągników, gdzie obecnie ustawione są stojaki rowerowe.

Zmarł prof. Zbigniew Starczewski

W dniu 20 kwietnia 2020 roku, po ciężkiej chorobie, w wieku 74 lat zmarł prof. Zbigniew Starczewski – wieloletni pracownik Instytutu Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, profesor nauk technicznych, prodziekan Wydziału SiMR ds. studiów niestacjonarnych i pierwszy ich organizator w latach dziewięćdziesiątych XX w., ceniony i lubiany przez studentów nauczyciel akademicki.

Międzynarodowe certyfikaty SolidWorks dla studentów i pracowników wydziału SiMR

Na czas ograniczonych kontaktów bezpośrednich została udostępniona bezpłatnie dla studentów i pracowników wydziału SiMR Politechniki Warszawskiej możliwość zdalnego przystępowania do egzaminów certyfikacyjnych z obsługi oprogramowania wspomagającego prace inżynierskie SolidWorks na poziomie podstawowym (CSWA) oraz zaawansowanym (CSWP).