Tegoroczne wyniki monitoringu karier zawodowych absolwentów

Już po raz siódmy Biuro Karier PW przeprowadziło cykliczne badania dotyczące sytuacji zawodowej absolwentów naszej uczelni. Zapraszamy do zapoznania się z ich wynikami.

74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Politechnika Warszawska zaprasza na uroczystości związane z obchodami 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które zainauguruje w dniu 31 lipca o godzinie 16:30 spotkanie pod pomnikiem batalionu „Golski”, mieszczącym się niedaleko Gmachu Głównego.

Stypendium ministra dla studentów za wybitne osiągnięcia

Studenci mający na swoim koncie szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe mogą ubiegać się o specjalne stypendium, przyznawane cyklicznie przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Obozy integracyjne dla nowo przyjętych studentów

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich zakwalifikowanych na pierwszy rok studiów na wyjazdy integracyjne. W tym roku będą do wyboru dwie możliwości: Złote Piaski w Bułgarii (w terminie 24 VIII - 2 IX) lub Jarosławiec na naszym wybrzeżu (w terminie 23-29 VIII).

Rozpoczęła się akcja kwaterunkowa dla osób przyjętych na I rok studiów

Od 11 do 31 lipca trwa akcja kwaterunkowa dla studentów przyjętych na I rok studiów. Na ten cel Politechnika Warszawska przeznaczyła 20% swoich zasobów w Domach Studenckich, co daje w sumie ponad 1200 miejsc.

Lato w mieście z Biurem Karier

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej przygotowało dla wszystkich pozostających latem w Warszawie studentów naszej uczelni propozycje sprzyjające rozwojowi zawodowemu oraz osobistemu.

Studenci naszego wydziału zdobywcami sportowego pucharu PW

Studenci wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, startujący w sezonie 2017/2018 w organizowanych przez Studium Wychowania  Fizycznego i Sportu PW oraz Samorząd Studentów PW zawodach sportowych, zdobyli Puchar Politechniki Warszawskiej i uzyskali tytuł Sportowego Mistrza PW.

Dziekanat w okresie wakacyjnym

W okresie wakacyjnym (1 lipca – 3 września) dziekanat dla studiów stacjonarnych i niestacjonarnych będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 14:00.

Otwarcie wystawy „Walka o wolność i tożsamość narodową” w muzeum PW

Muzeum Politechniki Warszawskiej zaprasza na otwarcie wystawy „Walka o wolność i tożsamość narodową. 100-lecie Niepodległości Polski”, które nastąpi w dniu 22 czerwca 2018 r. o godzinie 12:00.

Sondaż studencki na temat kół naukowych i stowarzyszeń studenckich

Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zapraszają wszystkich studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji sondażu #powiedzPW, która tym razem ma na celu zebranie waszych opinii i doświadczeń dotyczących organizacji studenckich i kół naukowych.