W środę 2 stycznia 2019 r. zajęcia wg planu poniedziałkowego

Przypominamy, że w środę 2 I 2019 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w poniedziałki.

Godziny dziekańskie w dniu 18 XII 2018 r.

W związku ze świątecznym spotkaniem studentów wydziału SiMR, we wtorek, 18 grudnia 2018 r., w godz. 11:00 do 12:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie zajęć (wykładów, ćwiczeń, laboratoriów i projektów).

CVII koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Rektor Politechniki Warszawskiej wraz z Samorządem Studentów PW zapraszają w sobotę, 15 grudnia br., na CVII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Będzie to oparte na wybranych tekstach Jacka Kaczmarskiego widowisko artystyczne, zatytułowane „Listy do Niepodległej”.

Zmiana terminu konsultacji prodziekana ds. nauczania w dniu 12 grudnia

W dniu 12 grudnia 2018 r. konsultacje prodziekana ds. nauczania doc. dr. inż. Andrzeja Wąsiewskiego odbywają się w godz. 15:00 – 16:00.

Godziny dziekańskie w dniu 12 XII 2018 r.

W związku z organizowanym spotkaniem z pracownikami wydziału SiMR, w dniu 12 grudnia 2018 r. (środa) od godz. 12:00 do godz. 14:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się w tym czasie wykładów, ćwiczeń, laboratoriów i projektów dla II i III roku wszystkich kierunków studiów stacjonarnych I stopnia prowadzonych w języku polskim i w języku angielskim, oraz dla laboratorium technik komputerowych na I roku wszystkich kierunków studiów I stopnia prowadzonych w języku polskim.

Seminarium uczelniane nt. wdrażania Ustawy 2.0 w Politechnice Warszawskiej

We wtorek 11 grudnia w Małej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się seminarium dotyczące problematyki wdrażania Ustawy 2.0 w naszej Uczelni. Początek o godzinie 16:30.

Wizyta studentów i prof. Utz von Wagnera z TU Berlin

W dniach od 26-30 listopada 2018 r. wydział SiMR gościć będzie profesora Utz von Wagnera z Uniwersytetu Technicznego w Berlinie, Honorowego Profesora Politechniki Warszawskiej. W ramach wizyty wygłosi on dla studentów polskich i towarzyszących mu słuchaczy z Niemiec cykl wykładów z szeroko rozumianej teorii drgań.

Budżet partycypacyjny Politechniki Warszawskiej

W tym roku po raz pierwszy pojawiła się możliwość współudziału całej naszej społeczności akademickiej w kształtowaniu obiektów PW i ich najbliższego otoczenia – w postaci budżetu partycypacyjnego. Kwota przeznaczona na ten cel to sto tysięcy złotych, a termin zgłaszania pomysłów na jej wykorzystanie został przedłużony do 15 stycznia 2019 r.

Seminarium na temat zaawansowanej techniki w przemyśle motoryzacyjnym

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium zatytułowanym „Zaawansowane technologie w przemyśle motoryzacyjnym”, które odbędzie się dnia 28 listopada 2018 w godzinach 12:00-18:00 na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych przy ulicy Narbutta 84 w Warszawie.

Targi pracy branży motoryzacyjnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Targach Pracy Branży Automotive, które odbędą się dnia 28 listopada 2018 w godzinach 12:00-18:00 na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych przy ulicy Narbutta 84 w Warszawie.