Teatr PW zaprasza na premierowy pokaz filmu „Burza”

Z okazji 15-lecia istnienia, Teatr PW zaprasza 29 listopada o godzinie 19:00 na premierę „Burzy”, filmowej wersji spektaklu na podstawie dzieła Williama Szekspira, którego kanwą jest historia zdradzonego i wygnanego na magiczną wyspę księcia Mediolanu Prospera, stającego przed okazją zemsty na swoich dręczycielach z przeszłości. Przedstawia dramat ofiary, która staje się oprawcą, a także szlachetnego człowieka, który poddaje się pokusom władzy. Tłem historii będzie zupełnie wyjątkowe miejsce w jednym z akademików PW…

Spektakl będzie można obejrzeć na kanale Teatru Politechniki Warszawskiej. Po premierze zaplanowane jest wirtualne spotkanie z twórcami.

Uwaga! Film będzie dostępny tylko do północy 29 listopada. Więcej informacji można znaleźć na profilu Teatru PW oraz na stronie Politechniki Warszawskiej. Pytania dotyczące premiery prosimy kierować na adres teatr@pw.edu.pl.

 

Inżynierowie biorą na warsztat Szekspira

Mówią o sobie, że są konkretni, twardo stąpają po ziemi i znają się na kabelkach. Artyści Teatru Politechniki Warszawskiej robią jednak coś jeszcze. Od lat przełamują stereotyp inżyniera, dla którego liczy się tylko szkiełko i oko.