Wydziałowa Rada Samorządu

Skład WRS:

 

Imię Nazwisko e-mail Sektor działania
Filip Derba filipderba@gmail.com Komisja Dydaktyczna
Adam Dumalski adam.dumalski@gmail.com Komisja Sportu i Turystyki
Jakub Florczyk k.florczyk1998@gmail.com Komisja Dydaktyczna, pościgi
Konrad Freundlich konrad@freundlich.pl Komisja Zagraniczna
Karol Komorowski komorowski.karol7@gmail.com delegat do Parlamentu
Łukasz Kosior lu.kosior@gmail.com  
Hanna Maciejewska hkmaciejewska@gmail.com Komisja Kultury, WKS
Wojciech Margol margol.wojciech@gmail.com przewodniczący WRS SiMR, Komisja Finansowo-Gospodarcza, WKS, WKKw, pościgi i dodatkowe terminy
Bartłomiej Mazan bartlomiej.mazan@gmail.com WKKw
Zuzanna Narkiewicz zuzanna.narkiewicz@gmail.com Komisja Kwaterunkowa, WKKw
Zbigniew Reroń reronzbigniew@gmail.com Komisja Zagraniczna, WKS
Michał Rodowski michal.rodowski@gmail.com Komisja Socjalna, WKS
Aneta Słomka ancia.s215@gmail.com  
Maciej Trawicki trawicki20@gmail.com Komisja Informacji i Promocji
Izabela Wojciechowska izabelawojciechowskaa@gmail.com  

  

 

Przyjaciele WRS:

Ewa Dolińska
Bartłomiej Gawron
Aleksander Modzelewski

  

   

  

 

Imię Nazwisko e-mail Sektor działania
Filip Derba filipderba@gmail.com Komisja Dydaktyczna
Adam Dumalski adam.dumalski@gmail.com Komisja Sportu i Turystyki
Jakub Florczyk k.florczyk1998@gmail.com Komisja Dydaktyczna, pościgi
Konrad Freundlich konrad@freundlich.pl Komisja Zagraniczna
Karol Komorowski komorowski.karol7@gmail.com delegat do Parlamentu
Łukasz Kosior lu.kosior@gmail.com  
Hanna Maciejewska hkmaciejewska@gmail.com Komisja Kultury, WKS
Wojciech Margol margol.wojciech@gmail.com przewodniczący WRS SiMR, Komisja Finansowo-Gospodarcza, WKS, WKKw, pościgi i dodatkowe terminy
Bartłomiej Mazan bartlomiej.mazan@gmail.com WKKw
Zuzanna Narkiewicz zuzanna.narkiewicz@gmail.com Komisja Kwaterunkowa, WKKw
Zbigniew Reroń reronzbigniew@gmail.com Komisja Zagraniczna, WKS
Michał Rodowski michal.rodowski@gmail.com Komisja Socjalna, WKS
Aneta Słomka ancia.s215@gmail.com  
Maciej Trawicki trawicki20@gmail.com Komisja Informacji i Promocji
Izabela Wojciechowska izabelawojciechowskaa@gmail.com