Wydziałowa Rada Samorządu

Skład WRS:

Imię Nazwisko adres e-mail Sektor działania
Małgorzata Jankowska jankowska5@gmail.com Pościgi dla 2. roku
Diana Jędrych diana.jedrych@gmail.com Wymiany międzynarodowe
Karol Kaliński kalinskik94@gmail.com Dydaktyka, akty prawne
Karol Komorowski komorowski.karol7@gmail.com Wydarzenia sportowe
Konrad Kuligowski kuligowski1995@gmail.com Wyjazdy do fabryk
Wojciech Margol margol.wojciech@gmail.com Pościgi dla 1. roku
Rafał Matysiak rafalmatysiak.pw@gmail.com Informacja i promocja
Bartłomiej Mazan bartlomiej.mazan@gmail.com Przewodniczący, studenci zagraniczni
Mikołaj Mazur mikolajmaz185@gmail.com Kwaterunek w akademikach
Sonia Morawska sonia.morawska@gmail.com Senator PW
Michał Niewiadomski mn.michal.niewiadomski@gmail.com Koła Naukowe
Jan Sławek janeks993@gmail.com Senator PW
Natalia Wolska natawolska@gmail.com Zastępca przew., stypendia, pościgi dla 3. roku
Filip Wyrzykowski wyrzykowski.filip@gmail.com Stypendia
Izabela Wojciechowska izabelawojciechowskaa@gmail.com Informacja i promocja

 

Przyjaciele WRS:

Ewa Dolińska
Bartłomiej Gawron
Aleksander Modzelewski