Osiągnięcia studentów z Koła Naukowego Mechaników Pojazdów Wydz. SiMR

Green Arrow - miejsce 18, Hussar - miejsce 28

Biuro Karier PW - warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz CAT LC Polska zapraszają na warsztaty: "Zostań innowatorem w CAT"

Oferta kierowana jest do wszystkich zainteresowanych innowacjami w branży TSL (transport-spedycja-logistyka), przede wszystkim studentów i absolwentów: Wydziału Transportu, Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz słuchaczy studiów biznesowych MBA.

Studenci SiMR laureatami w Konkursie "Generacja Przyszłości"

Zespół whiteEagle Racing został nagrodzony w konkursie Generacja Przyszłości ogłoszonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Konkurs ten ma na celu wsparcie finansowe wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności, poprzez wspieranie inicjatyw, a w szczególności uczestnictwa w międzynarodowych zawodach i konkursach.

IAESTE Case Week - sprawdź się w praktyce

Case Week to coroczna seria szkoleń przeprowadzanych na najlepszych uczelniach technicznych w Polsce. Stawiamy na praktyczne umiejętności, dlatego warsztaty odbywają się w formule Case Study, a zatem uczestnicy pracują nad konkretnymi problemami, z którymi spotykają się pracownicy firm.