Aktualności

Zmiana sposobu rejestrowania kont w systemie MSDN

Sposób rejestrowania nowych użytkowników oraz przedłużania ważności istniejących kont w systemie MSDN AA ulega zmianie. Od 17 listopada 2016 zostanie wprowadzona automatyczna rejestracja użytkowników na podstawie aktualnych list studentów. Pracownikom zostaną założone konta na podstawie listy adresów email w domenie @simr.pw.edu.pl. W związku z powyższym proszę nie wysyłać maili rejestracyjnych na adres email MSDN@simr.pw.edu.pl.

Prezentacja ofert wyjazdowych dla studentów PW w ramach programów wymian

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza na prezentację ofert wyjazdowych w ramach programów wymian międzynarodowych (Erasmus+, Athens, umowy bilateralne). Prezentacja odbędzie 27 października w Auli Głównej Gmachu Głównego o godz. 14:30 w ramach Targów Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich organizowanych przez Samorząd Studentów.

Elections "Miss and Mister of the Faculty"

Elections of the Miss and Mister of the Faculty of Automotive and Construction Machinery Engineering will take place on Wednesday, 19.10.2016, at 20.00 in the Remont Club. It is the 1st stage of the elections of the Miss and Mister of the WUT. Everybody who would like to come is kindly invited!

II edycja Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM

Komitet Główny Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn, prowadzonego przez Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, ma przyjemność ogłosić organizację jego kolejnej - drugiej edycji. Konkurs jest przewidziany dla uczniów szkół średnich, zainteresowanych szeroko rozumianymi problemami współczesnej mechaniki i mechatroniki samochodowej. Podobnie jak w roku ubiegłym, Konkurs jest otwarty i mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół średnich z terenu całej Polski.

Stypendium im. inż. Mieczysława Króla.

Do końca października br. można jeszcze ubiegać się o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2016/2017. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Zapisy na przedmioty dla studiów niestacjonarnych II i III rok

Uwaga studenci II i III roku studiów niestacjonarnych: harmonogram zapisów na zajęcia w semestrze zimowym 2016/2017 dostępny jest tutaj.

Nabór kandydatów do projektu Erasmus Mundus – PANTHER

Do dnia 31 stycznia 2017  trwa rekrutacja kandydatów do udziału w programie Erasmus Mundus PANTHER. Spotkanie informacyjne z Koordynatorem projektu odbędzie się w dniu 06.10.2016 o godz. 15, budynek MEil (ul.Nowowiejska 24), sala 327. Zapraszamy do aplikowania studentów studiów doktoranckich i postdoktorów, chętnych do wyjazdu w ramach wymiany naukowej do Australii lub Nowej Zelandii.

Zapisy na przedmioty dla studiów stacjonarnych

Uwaga studenci studiów stacjonarnych: w roku akademickim 2016/2017 w semestrze zimowym nie będzie zapisów na przedmioty poprzez system USOSWeb. Grupy dziekańskie są wywieszone przed dziekanatem i dostępne w systemie USOSWeb.

Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku

Studenci I roku proszeni są o zapoznanie się z terminarzem obowiązkowych szkoleń BHP.

Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2016/2017

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych uprzejmie zapraszają wszystkich Pracowników i Studentów na uroczystość inauguracji roku akademickiego 2016/2017 w dniu 30 września 2016 roku o godz. 14:00 w Audytorium im. Prof. M. Bekkera (sala 2.5) w Gmachu Wydziału SiMR ul. Narbutta 84.