Szare Domy Festiwal Otwarty

17 czerwca 2017 r., w ramach 2. edycji wydarzenia „Szare Domy Festiwal Otwarty”, której przyświeca hasło „Obiekt 1530-A”, zapraszamy na podwórko Szarych Domów przy ulicy Narbutta 82.

Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”

Zapraszamy na Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”, który będzie zorganizowany w dniach 9-10 czerwca 2017 na terenie Kampusu Centralnego PW.

Panel dyskusyjny poświęcony programowi i modelowi studiów na wydziale SiMR

W dniu 5 czerwca 2017 r. o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich pracowników i studentów naszego wydziału do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym poświęconym tematyce, programowi i modelowi studiów na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Miejscem obrad będzie sala multimedialna.

Zaproszenie Biura Karier na spotkanie z pracodawcą

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Fabryki Mebli Forte zapraszają na wizytę studyjną w dniu 7 czerwca w oddziale firmy w Ostrowi Mazowieckiej.

Spotkanie z przedstawicielami firmy Volvo Group

W najbliższy czwartek, 01.06.2017 r., w godz. 10:15 – 12:00 w ramach wykładu „Układy napędowe” przedstawiciele firmy Volvo Group przedstawią profil działalności firmy oraz najnowsze rozwiązania techniczne i mechatroniczne stosowane w samochodach ciężarowych Volvo.

Wizyta studentów w firmie Bozamet

W dniu 17.06 studenci trzeciego roku kierunku Mechanika i Budowa maszyn, specjalność Nadwozia Pojazdów, mieli przyjemność odwiedzić firmę Bozamet, znajdującą się w Siedlcach.

Wydział SiMR w czołówce rankingu studiów inżynierskich Perspektywy 2017

Miło nam zakomunikować, że wydział SiMR kolejny raz wysoko uplasował się w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017.

Galeria zdjęć z Dnia Wydziału 12 V 2017 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznych obchodów Dnia Wydziału.

Samochód pokazowy firmy Parker na wydziale SiMR 12 V 2017 r.

Dnia 12 maja 2017 r na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbędzie się prezentacja samochodu pokazowego firmy Parker Hannifin.

Wystawa prac studentów Wydziału Wzornictwa ASP w ramach Dnia Wydziału SiMR

Dnia 12 maja 2017 r o godz. 9:50 na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy prac studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.