103. koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Z okazji 10-lecia powstania Wydziału Administracji i Nauk Społecznych, rektor Politechniki Warszawskiej wraz z dziekanem Wydziału Administracji i Nauk Społecznych oraz Samorządem Studentów PW zapraszają 16 maja br. na 103. koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Wstęp jest wolny.

„Patriotyzm i niepodległość - dar czy wyzwania” – wykład profesora Jana Żaryna

Rektor Politechniki Warszawskiej, Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność PW oraz Archikonfraternia Literacka zapraszają w dniu 7 czerwca 2018 r. o godz. 16.00 do Małej Auli w Gmachu Głównym PW na wykład profesora Jana Żaryna, zatytułowany „PATRIOTYZM I NIEPODLEGŁOŚĆ - DAR CZY WYZWANIA”.

Wykłady prof. Chrisa McMahona z Uniwersytetu Technicznego w Lyngby

W dniach 6-8 czerwca 2018 r. profesor Chris McMahon z Uniwersytetu Technicznego w Lyngby (Dania) wygłosi na wydziale SiMR wykłady poświęcone problematyce projektowania inżynierskiego.

Bezpłatne kursy do egzaminów certyfikacyjnych z języka angielskiego

Studium Języków Obcych PW zaprasza studentów do udziału w bezpłatnych kursach przygotowujących do uzyskania renomowanego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego: CAE lub IELTS ACADEMIC. Zapisy na semestr zimowy 2018/2019 potrwają od 1 do 15 czerwca 2018 r.

Zmarł prof. dr hab. inż. Sławomir Białas

W dniu 22 maja 2018 roku odszedł w wieku 88 lat prof. dr hab. inż. Sławomir Białas, wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Fotorelacja z Dnia Wydziału

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych obchodów Dnia Wydziału SiMR, zamieszczonej na stronie elektronicznego biuletynu informacyjnego Politechniki Warszawskiej.

Międzyuczelniany zespół studencki Proton Dynamic buduje elektryczny bolid

Studenci naszego wydziału wraz ze studentami Szkoły Głównej Handlowej pracują nad elektrycznym bolidem na międzynarodowe zawody Formuła Student. W lipcu na torze wyścigowym Riccardo Paletti w okolicach Parmy zmierzą się z najlepszymi drużynami z całego świata.

Piknik Edukacyjny i Noc Muzeów w obiektach Politechniki Warszawskiej

W sobotę 19 maja 2018 r. Politechnika Warszawska zaprasza do wspólnego spędzenia dnia i nocy. Dwanaście godzin pełnych atrakcji w ramach „Dnia i nocy PW”, przewidzianych zarówno dla młodszych, jak i starszych, na które składać się będzie tradycyjny Piknik Edukacyjny „Od Mikro do Makro” oraz „Noc Muzeów” na Politechnice Warszawskiej. Obydwa wydarzenie zostały włączone do programu obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

Godziny dziekańskie w dniu 11 V 2018 r.

W związku z obchodami Dnia Wydziału SiMR, w dniu 11 maja 2018 r. (piątek) od godz. 13 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się w tym czasie wykładów na studiach stacjonarnych.

W środę 16 maja 2018 r. zajęcia wg planu piątkowego

Przypominamy, że w środę 16 V 2018 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.