Opiniowanie kandydata na kierownika Zakładu TW

W dniach 11-18 września 2017 r. w godzinach 9.00 – 15.00 w sekretariacie Dziekana będzie miało miejsce opiniowanie kandydata na kierownika Zakładu Technik Wytwarzania dr. hab. inż. Piotra Skawińskiego, prof. PW.

Dodatkowa rekrutacja na kierunek Electric and Hybrid Vehicles Engineering

Informujemy o dodatkowej rekrutacji na prowadzone w języku angielskim studia stacjonarne I stopnia dla kierunku Electric and Hybrid Vehicles Engineering w roku akademickim 2017/2018.

XIX edycja konkursu o nagrodę Fiat Chrysler Automobiles

Do 30 września 2017 r. przyjmowane są zgłoszenia w ramach XIX edycji konkursu o NAGRODĘ FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES (FCA), promującego obronione w PW w roku akademickim 2016/2017 wybitne prace magisterskie oraz rozprawy doktorskie, poświęcone szeroko rozumianej tematyce motoryzacyjnej.

Nabór na wyjazdy w ramach programu wymiany studenckiej ATHENS

Do 1 października 2017 r. trwa internetowy nabór studentów na kolejną sesję wyjazdową w ramach europejskiego programu wymiany międzyuczelnianej ATHENS.

Śladami Powstania Warszawskiego na PW

Podczas niemieckiej okupacji Politechnika Warszawska nie zawiesiła swojej działalności i nadal prowadziła badania naukowe oraz kształciła studentów pod szyldem Państwowej Wyższej Szkoły Technicznej. Podzieliła także tragiczne losy swojego miasta, szczególnie w czasie Powstania Warszawskiego.

II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność

W dniach 6-7 października w hali MT Polska w Warszawie będą miały miejsce II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, na które organizatorzy serdecznie zapraszają uczelnie i koła naukowe, przygotowując dla nich specjalną strefę do prezentacji.

Wyróżnienia dla prac inżynierskich naszych studentów

W tegorocznej edycji konkursu na najlepsze prace inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie związane z przemysłem motoryzacyjnym wykonane przez studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej zostały wyróżnione prace dwóch absolwentów naszego wydziału.

Zaproszenie do badania karier zawodowych naszych absolwentów

Biuro Karier PW zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej.

Kongres innoSHARE’17

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprasza na kongres innoSHARE’17. Jest to już 3. edycja Kongresu Polski Innowacyjnej, skierowana do młodych naukowców, doktorantów, pracowników naukowych, studentów, pracowników działów R&D, przedsiębiorców i inwestorów zainteresowanych rozwojem rynku start-upów i wysokich technologii w Polsce.

Politechnika Warszawska trzecią uczelnią w Polsce

W tegorocznym rankingu szkół wyższych Perspektywy 2017 Politechnika Warszawska znalazła się na trzecim miejscu w Polsce i już po raz 12. z rzędu zajęła pierwsze miejsce wśród uczelni technicznych.