Seminarium uczelniane na temat Ustawy 2.0

29 listopada 2017 r. o godz. 16:15 w Małej Auli w Gmachu Głównym zaplanowane jest seminarium uczelniane na temat Ustawy 2.0. Podczas spotkania referaty wygłoszą: prof. Zbigniew Marciniak, Wiceprzewodniczący RGNiSW, Członek Komisji ds. Strategicznych Problemów Szkolnictwa Wyższego KRASP oraz prof. Wojciech Wawrzyński, Prorektor ds. Ogólnych PW.

Sondaż studencki #PowiedzPW – sklep internetowy PW

Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w pierwszym sondażu #PowiedzPW, który dotyczy sklepu internetowego PW. Dzięki niemu w szybki sposób poznamy opinie na tematy związane z organizacją sklepu oraz jego rozwojem.

Obchody Święta Politechniki Warszawskiej

15 listopada to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu Politechniki Warszawskiej – tego dnia w 1915 roku zainaugurowano rok akademicki, w którym po raz pierwszy w historii uczelni zajęcia odbywały się całkowicie w języku polskim. Dzień ten został ustanowiony świętem naszej uczelni. Z tej okazji cała społeczność akademicka przygotowuje wiele różnorodnych wydarzeń.

15 XI wolne godziny od zajęć dydaktycznych

W związku z przydającym 15 XI świętem Politechniki Warszawskiej, rektor naszej uczelni ustanowił w tym dniu godziny wolne od zajęć dydaktycznych, począwszy od godz. 11.

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

W dniach 18 i 19 października Gmach Główny naszej uczelni będzie widownią XIV Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich Politechniki Warszawskiej KONIK. Wśród kół naukowych, które zaprezentują się na targach, jest również Koło Naukowe Hybryda z naszego wydziału.

Tegoroczne wyniki monitoringu karier zawodowych absolwentów PW

Zapraszamy do zapoznania się z publikowaną przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej prezentacją wyników badania losów absolwentów naszej uczelni, w tym także naszego wydziału.

Stypendia dla studentów i doktorantów

Studenci Politechniki Warszawskiej mogą ubiegać się o różnorodne stypendia, między innymi socjalne, a także za wysokie wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe. Pomoc materialna przysługuje również osobom niepełnosprawnym.

Forum Dialogu Nauka-Biznes

W dniach 9-11 października na terenach Gmachu Głównego oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się I Forum Dialogu Nauka-Biznes. Oprócz Rektora PW wezmą w nim udział przedstawiciele władz państwowych, administracji publicznej, organizacji naukowych oraz innych uczelni, a także środowiska biznesu. Całości będzie towarzyszyć wystawa wynalazków.

Dzień motocykla na wydziale SiMR

Jesteś miłośnikiem dwóch kółek? Chcesz zakończyć sezon motocyklowy w dobrym stylu? Cenisz sobie bezpieczeństwo i chciałbyś poprawić swoje umiejętności jazdy? Serdecznie zapraszamy na Motor Day na wydziale SiMR w dniu 11 października 2017.

XIX edycja konkursu o nagrodę Fiat Chrysler Automobiles

Do 30 września 2017 r. przyjmowane są zgłoszenia w ramach XIX edycji konkursu o NAGRODĘ FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES (FCA), promującego obronione w PW w roku akademickim 2016/2017 wybitne prace magisterskie oraz rozprawy doktorskie, poświęcone szeroko rozumianej tematyce motoryzacyjnej.